top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (11)


Події в Ук​раїні:


 • Тиждень почався з того, що наша правоохоронна система обісралась. А що, хтось очікував від неї чогось іншого? Насірова, після 72-х годин, звільнили. Президент, прокуратура, судді не зробили нічого, щоб правосуддя перемогло корупцію. Порошенко відсторонився від цієї справи, офіційно сказав, що не втручається. Його можна зрозуміти - якщо і скинуть Насірова, то протягне такого ж "свого", вінницького, як свого часу проштовхнув Рому. Суспільство намагалось щось зробити, покричати, надавити, заблокувати, хоч для цього треба набагато більша сила, а не сотня патріотів, але навіть цього Рома злякався, не виходив з суду, там і заночував. НАБУ і САП на цьому фоні поки що виглядають найбільш пристойно, але як би вони не пнулися, ніщо не рушиться з місця з такими судами… Супрун також намагалась якось притиснути лікарів "Феофанії", а то занадто нахабно вони продавали свою професійну гідність. Мустафа, як завжди, був у вирії подій, на барикадах. Кроком вперед була б заміна Насірова на більш-менш незаляпану фігуру - наприклад Марушевську. Хоча у неї замало досвіду, але і таких корупційних зав'язків поки що нема. Зламати таку систему як ДФС кадрами з цієї системи неможливо.

 • Насірова відпустили з браслетом (арешт 60 діб) та заставою у 100 млн. грн. (САП вимагала 2 млрд.). Втече? Він 60 раз був за кордоном за останні два роки - частіше ніж два рази на місяць… Дві квартири у Лондоні… Да він там живе!!! Мій песимістичний прогноз на майбутнє: на апеляції адвокати зменшать залог до 2-3 млн., суд відпустить під залог, експерти перероблять висновки, в решті-решт Насіров позбудеться браслету, поверне залог, виб'є відшкодування і вийде на роботу. Оптимістичного сценарію якось не передбачається… ну навіщо йому тікати за кордон? Навряд чи його хтось пристрелить, да і не стане він Чечетова повторювати. Найгірше для нього, що може статися - позбавлять роботи.

 • Бариги у владі - для мене це не вузьке значення "збувачи краденого за декілька відсотків", а більш ширше поняття - торговці без моральних принципів, готові заради гарних відсотків на любий злочин. Ось таких людей ми і маємо при владі.

 • Два Чорноволи-депутати дуже активно на цьому тижні вилизували дупу нашому президенту. Тим депутатам і державним службовцям, які кричать, що "там наші шахти і наші підприємства…" - то підіть на ці підприємства та держустанови і відновіть там дію українських законів, які ви повинні захищати. А поки там не діють закони, то важко вважати їх нашими. Люди так - наші, земля наша, але окупована і окупант повинен нести покарання і нести відповідальність за кожного взятого у заручники громадянина. Як допомогти нашим громадянам? Звільняти території, а не співпрацювати з загарбником. Навіть якщо за це гарно платять. Ви ж не торгуєте наркотиками і зброєю, хоча це також дуже прибуткові справи? Чи може приторгуєте? Також влада та місцеві олігархи вигнали на "стихійний" мітинг проти блокади своїх робітників у підконтрольних містах Донбасу. Люди залишаються тупим стадом - життя нічому не вчить.

 • Досі вирішується питання з аудитором в НАБУ. Влада дуже хоче, щоб там були тільки свої люди, а то НАБУ може стати дійсно незалежною і тоді баригам капець.

 • Ахметов несе збитки. Призупинено роботу декількох шахт на окупованих територіях. Блокада…

 • Гройсман анонсував перейменування податкової міліції (фактично вже непрацюючої) в службу фінансових розслідувань. Перезавантаження… Думаєте, що від назви щось зміниться?

Події у світі:

 • На цьому тижні проходив Міжнародний суд ООН у Гаазі. Розглядається позов України проти Росії. В основі звинувачень расова дискримінація (по Криму) та фінансування тероризму (по Донбасу). Ви впевнені, що цей процес чимось допоможе Україні, коли Україну на ньому представляють все такі ж недолугі політики, які підписували Будапешт та Мінськ? Дуже мала надія на суд, навіть якщо він і вирішить щось на кошт нашої країни. Максимум - це вимога поліпшити життя громадян на окупованих територіях і вдовольнити їх позови (якщо такі будуть у майбутньому), а також заклик припинити агресію на Донбасі і військові поставки у цей регіон. Так і сталось: Росія навіть не була названа нами як сторона конфлікту і окупант. Сподівання не виправдались. Хоча потішають росіяни на суді: - Озброєння Росією не постачалось, а було викопано в шахтах Донбасу… Майже, як і раніше, в "воєнторзі". Суд це все ж таки крок уперед.

 • В Мюнхені WikiLeaks знайшли центр хакерів ЦРУ з США.

 • Ціна на нафту стрімко падала на цьому тижні. З 55 до 53 у четвер.

 • В Туреччині впав гелікоптер з чотирма росіянами на борту (всього семеро), туман…

 • У ФБР займуться розслідуванням зв'язку Трампа і російського "Альфа-банку".

Події в житті:

 • 8 Березня Чудова погода, шашлик, відпочинок на природі… Під вечір похолодало, але це не зіпсувало святкового настрою.

 • Вирішив ще раз перевірити налаштування оплати за допомогою NFC в Приват24 - ПРАЦЮЄ! До 100 грн. без пін-коду. На жаль в АТБ (де я здебільш скупляюсь) змінили приватівські термінали на ощадбанківські де NFC походу нема, треба перевірити десь.

 • Что-то опять начал глючить MS Office365 (шарик на котором крутится этот сайт и IIS) - постоянно выскакивает 404 или Connection: closed…(HTTP/1.1 200 OK Server: Microsoft-IIS/8.5 Date: Fri, 10 Mar 2017 08:37:27 GMT Connection: close) Открывается страница раза с третьего, четвёртого. Толи я чего-то наковырял, то ли в консерватории что-то сломалось.​

65 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page