top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (16)


Події в Україні:

 • У боксі Україна показує дуже вагомі результати. Відразу три боксери отримали ПЕРЕМОГУ! Святкуємо!

 • Поширюється скандал у МВС. Аваков захищає відвертих сепаратистів у своїх лавах. Поганим тхне від цієї ситуації.


 • Поліція починає активну боротьбу з активістами. Будується поліцейська держава за прикладом Росії чи Білорусі. Для цього і потрібні Авакову такі пси режиму, як Голубан. Одеса, Харків… що далі?

 • Дуже суперечливий вирок суду по "Торнадо". Не можу оцінювати їх злочини не вивчивши всіх доказів у справі, може і винні, але за такими обвинуваченнями можна засудити будь якого бійця добробату, а пізніше і любого бійця ВСУ, який приймав учать у АТО (не воєнний стан і стріляти по цивільним, хоч вони і сепари, ніякий суд не дозволить).

 • Продовжується блокування відділень "Сбербанка России", хоча інформація пройшла, що у них вже інший власник (майже такий самий, але більш мутний). МВС захищає. Бійки з блокувальниками… Якщо так піде далі, то очікується самозапалення…

 • Абонплата за газ. Відміна може призвести до саботажу зі сторони компаній газорозподільних мереж. Газ будуть відключати, аргументуючи це поганим станом мереж і відсутністю коштів на їх утримання і будуть вимагати на повернення абонплати.

 • Заява ЄБРР: - Реформи в "Нафтогаз" провалені. Це для когось новина? У нас є хоч одна не провалена реформа? Я навіть знаю яка реформа буде провалена наступною - МОЗ. І не Супрун буде у цьому винна. У 2017 році Гройсман анонсував ще Пенсійну реформу - вона мабуть помре не народившись (може накинуть по 200 гривень кожному пенсіонеру і годі). З таким вищим керівництвом в країні не може бути реформ. Все що відбувається позитивного в країні, скоріше не завдяки йому, а дякуючи випадку, зовнішньому тиску та активному суспільству.

 • Зураб Асланія став головою новоствореного Суспільного мовлення. Каша Сальцова відповідає за розважальний контент - я рад за неї.

 • Уряду Гройсмана рік - нічого особливого, нічого конкретного, живе обіцянками. Найбільше досягнення - отримати безвіз маючи найвищий рівень корупції у країні. Це щось неймовірне. :)

 • Національний Банк шукає Голову. Гонтарева визнана "великим реформатором", врятувавшим нашу банківську систему… Людям від цього легше не стало, а "що було б, якби…" не дуже допомагає в повсякденному житті. Мені достатньо того, що рівень мого життя зменшився рази в 3, а Гонтарева збільшила свої статки теж у рази (хоча може це і чорний піар, але я чомусь в це вірю). Хто наступний - Лавренчук або Шпек?

 • Дніпро. Реконструкція Нового мосту. Демонтували покриття, огорожу, електроопори з половини мосту. Починають встановлювати бетонні відбійники посередині. Завезли якісь металеві конструкції.

Події у світі:


 • США двигает свой флот к Северной Корее, которая собирается испытать атомную бомбу. Намечается заваруха… Ситуация может взорваться в любой момент вместе с ядерным взрывом. Одним союзником у России станет меньше :)

 • Венесуэла. Массовые беспорядки. Молодёжь не хочет жить в такой стране, или просто хочет перемен и драйва.

 • Очередной СовБез ООН. Очередное вето России по Сирии. Повеселил всех последователь Чуркина, тот ещё представитель, соответствует :)

 • Россия отказалась от участия в конкурсе "Евровидение-2017", который в этом году проходит в Украине. Ну нет у них достойных представителей, не побывавших незаконно в оккупированном Крыму.

Події в житті:

 • LiveJournal заставил принять новое "Пользовательское соглашение". Подгоняют под законодательство РФ. Если больше 3 тыс. читателей в сутки, то ты уже СМИ, со всеми вытекающими… Мне как-то пофиг, меня вообще там никто не читает… так просто, сто лет назад учётку завёл, убивать жалко. Пусть пока будет и там пару строчек.

 • Да! МАФ, который простоял всю зиму, перекрывая выход со двора и на который мы жаловались где только могли, наконец то убрали. Он и дня не проработал… просто простоял. Перемога!

У Твітері:

AVRELY‏ @Rouslan5

Эксперты заявляют, если бы томагавки летели на 100 км севернее, на 3 км выше,и на пол часа зависли бы в воздухе, СС400 легко бы их сбили!

Александр Дубинский‏ @alexdubinskyi

Гонтарева должна идти не в отставку, - а в тюрьму.

Irina‏ @Irina16135931

Петя и рад бы убрать Авакова и поставить своего, но ребят он боится его. Боится переворота мусорского

Вiльний‏ @NoFated

Тим часом в паралельній реальності, де Голубан і Аброськін - патріоти, Лєра - банкір року, а Україна не на першому місці по корупції.

bamr‏ @bamr69

"Когда в стране коррупции нет — микролитражки мчат по хайвеям. Когда коррупция — Бентли тащатся по бездорожью.

Сивий 🇺🇦‏ @kalampec

Вообще какая-то ебанутая практика: поднимать з/п чтоб не брали взяток, вместо того, чтоб сажать

ВП‏ @sranysovok

Падение МИД РФ от совкового злого дипломата-подонка, до какого-то водителя маршрутки, случайно зашедшего в здание ООН.

57 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page