top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (41)


Події в Україні:

  • Закон об образовании. Образование в Украине должно быть на украинском языке. Изучение остальных языков приветствуется и поощряется. Це моя особиста думка і моє щире бажання. Спілкування може бути на тих мовах, які дозволяють спілкуватися.

  • Прийняли пенсійну реформу, якщо можна назвати підвищення мінімальної пенсії на сотню гривень реформою. 50$ - мінімальна пенсія - ось таке досягнення за 25 років незалежності… не густо. І така мінімальна пенсія буде у більшості пенсіонерів, тому що бариги продовжують платити найманим працівникам тільки мінімальну зарплату (якщо офіційно) і держава нічого не зробила для боротьби з цім ганебним явищем. Тільки державні чинуши, отримуючи великі офіційні зарплати за наш кошт і нічого не роблячи, отримають великі пенсії. Так що твоя пенсія - це твої проблеми.

  • Прийняли судову реформу - її майже ніхто з депутатів не читав, бо дуже багато літер. Поки суддями залишаються ті ж люди, ніяким папірцем змінити систему неможливо. Від того, хто призначає суддю він брати хабарі не перестане. Каста недоторканих… Реформ наприймали багато, але є бажання на все це плюнути, бо навіть якщо ці закони і хороші (в чому я дуже сумніваюсь) ніхто їх виконувати не буде.

  • Прийняттям ще одного закону про особливий статус Донбасу Верховна Рада завершила тиждень. Більш всього суперечок викликав цей закон, хоча він і не вирішує майже нічого. Як і всі інші законі їм можна крутити, як дишлом.

События в мире:

  • США. Лас Вегас. Теракт или идиот с оружием жаждущий славы и признания? 58 убитых, 515 раненых.

  • Каталония так и не успокаивается. Бастуют, шумят… Наше МЗС також висловилось (промовчати не вдалось) - визнало незаконність референдуму, підтримало Мадрид і ЄС у цьому питанні.

Події в житті:

  • На работе проводят тренинги. Хотят внедрить неформальные нормы поведения сотрудников, которые помогут увеличить продажи и нормализовать обстановку в коллективе. Сервис-видение. Качественно, вежливо и больше ожидаемого удовлетворять клиентов. Кроме этого, ежедневные стендапы - теперь каждый сотрудник отдела по утрам в течении часа должен поднять настроение остальным и плюс обсуждение новостей и сплетен. Да у нас и так "опенспейс" и все новости слышны, если кому это интересно. Повышать сервис и тратить время на обязательные стендапы - это вообще разрыв мозга. Потрындеть у нас и так любят, может это и хотят убить, сделав это обязаловкой :) Теперь ты не будешь рассказывать просто так что-то интересное, а будешь ждать своей очереди.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page