top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (47)5 років Революції Гідності!

Як завжди буває, на поверхню революція виносить бруд і нечисть.

Не треба вважати цю піну єдиним результатом революції.

Залишайтесь завжди вільні і гідні!

Події в Україні:

 • Моє відношення до євроблях нейтральне, чи навіть позитивне - я не маю авто, але хотів би його купити за доступною ціною, без кінських накруток держави. Екологічні вимоги повинні діяти для усіх авто на шляхах, а не тільки за рахунок заборони імпорту. Євробляхери, незважаючи на тиск, гуртуються по всій країні. Тільки протести суспільства можуть розхитати це болото, в яке нас засмоктує правління бариг. Закони по євробляхам президент підписав - очікуємо наслідків і протестів. Податки від легалізації авто підуть у пенсійний фонд, що дозволить вивільнити кошти, які б були направлені у пенсійний фонд, на спонсорування приватних фондів Порошенка з державного бюджету на мільярди гривень. Логіка зрозуміла?

 • Поки що на посаду Президента претендують тільки три достойні, на мій погляд, кандидати - М.Терещенко і Р.Кошулинський. Семеніхин і Вакарчук також не найгірший варіант. Зеленський - ну дуже сумнівний вибір з огляду на те, що є представником інтересів Коломойського (олігарха, земляка, але не гіршого за Порошенка і, на жаль, не кращого). Всі інші не варті навіть реклами за державний кошт. Зеленського варто вибирати тільки для того, щоб зупинити апетити Порошенка і скачування країни у диктатуру (хоча Коломойський вміє домовлятися, а Порошенко пристосовуватись).

 • Дуже сумнівне рішення будувати аеропорт для Дніпра у чистому полі з нуля і далеченько від міста… Зрозуміло, що хочуть вбити одним пострілом двох зайців (Дніпро та Запоріжжя), але витрачати декілька годин на дорогу до літака… летіти менше. Може і варто будувати з нуля, а не ремонтувати стару смугу, але не в чистому ж полі… Черговий розпил коштів. Філатов проти такого рішенні, спілкувався з Порошенко по цьому питанню. Також є подання в ВР від Президента про перейменуванню нашої області у Дніпровську. Мене також більш влаштовує ця назва.

 • Влада пишається кількістю нових і відремонтованих доріг… Весна покаже їх якість, чи не зійде це покриття разом із снігом… Подивимось, послухаємо, що будуть співати за півроку.

 • Верховна Рада ухвалила Бюджет 2019. Щось дуже вправно вони цього року це зробили. Повний дерибан бюджету всіх влаштовує - кому мільярд, а кому 62 гривні до пенсії, щоб не скиглили.

 • Також ухвалена норма - до 100 Євро вартості посилки, яка не оподатковується… Дуже звужуються можливість щось придбати у закордонних інтернет-магазинах і не мати головного болю з розмитненням. "Покращення" далі нікуди… Деякі торгівельні мережи може і будуть мати зиск, але не держава (це я вже неодноразово тут казав). Прощавай Amazon!

 • Єдине, що можна було б підтримати - збільшення штрафів за нетверезе водіння, якби це мало результат, а не дозволяло тільки підвищити нелегальні доходи нашої "нової поліції".

 • Курс України на зближення з Євросоюзом і НАТО закріплено у Конституції - це позитив, але це ні до чого нікого не зобов'язує.

 • До 2022 року залишили пільги на ввезення електромобілів. Але в світі того, що "Богдан" починає випускати свої - це ненадовго.

 • Останні події в Азовському морі показали, що українськи збройні сили, зокрема ВМФ не здатні на відкрите, активне протистояння з Росією. Просрали все... Війни з Росією не буде, а воєнний стан може і буде - як покарання для власних громодян і відтягування виборів. У світі черговий раз будуть "занепокоєні"...

События в мире:

 • Предлагаемое назначение главой Интерпола российского силовика - спорное решение, вызвавшее множество нареканий и возражений. Благодаря этому данное назначение не состоялось, но сам факт очень тревожный. Зато мы узнали, что брат этого российского товарища представляет Украину в ОБСЕ… вот такие родственные связи.

 • Хорошая новость (не для всех хорошая) на этой неделе цена нефти немного просела. Где-то на уровне 60$ и даже ниже.

Події в житті:

 • Надо было поменять карту в "КредоБанк". Очередь… Как же я отвык от очередей. Может я не с той стороны захожу? Ждать не стал - попробую ещё раз на днях, не печёт.

 • Биткоин рухнул меньше 5000, того гляди до конца недели и до 4-х доберётся. Стоило мне очередной раз попробовать купить крипты, как она опять в жопе. Не помогли даже фейки про заинтересованность криптой некоторых банков и предложения нацбанкам рассмотреть внедрение национальных криптовалют. А может наоборот всё это сыграло на то, чтобы крипта ускорила падение.

 • Неделя началась с "Outlook 2010 crashes on startup after installing November Public Update KB 4461529". Учитывая, что это на терминальных серверах - было весело…

 • Решил воспользоваться скидкой от Укрнеймс для продления домена. Реклама есть (написано 30%, на самом деле на продление 10 и не на все домены), а при покупке и продлении нигде эта скидка не указана. Служба поддержки сообщила, что скидка уже учтена в цене. Очень похоже на развод… Я конечно не смотрел какие у них цены до пятницы были? Но обязательно посмотрю, какие будут через неделю.

У Твітері:

 • Петро Порошенко‏ @poroshenko Ми пройшли великий шлях: @Ryanair літає з Борисполя в 12 напрямках, зі Львова – в 5 напрямках. Міністр інфраструктури Володимир Омелян сказав мені, що квиток можна купити за 5 євро, я зайшов перевірити на сайт – знайшов за 9,99 євро. Це більше, але теж непогано!

 • Петро Порошенко‏ @poroshenko Конкуренція на ринку авіасполучень в Україні дозволяє знижувати ціни на квитки, покращувати рівень обслуговування та відкриває двері Європи для українців. Вітаю Wizzair знову в Україні! Маршрути, які пропонує компанія, - це нові можливості для українців відвідати країни Європи.

 • Пятая Колонка‏ @5th_kolonka На прямой линии с Путиным: - Уважаемый Владимир Владимирович, а можно вместе с Курилами отдать Японии еще и Вологодскую область? А то мы тут уже охуели от Вашей ёбаной стабильности. Хочется хоть перед смертью пожить в нормальной стране. Спасибо, дай Бог Вам здоровья.

 • Одеса-Сінгапур‏ @uanews3 Такая яростная атака на Зеленского - задумался. Зеленский не украл ничего. Все заработал своим трудом и умом. Не был во власти. Популярен, образован и харизматичен. Доказал свой патриотизм безвозмездной помощью бойцам АТО. Почему нет? Рейган - актер стал лучшим президентом США.

 • Leshchenko‏ @Leshchenkos Судебная реформа Порошенко - это профанация. Когда до сих пор не уволен судья Емельянов, на которого возбудили уголовное дело в Австрии. Это когда у Медведчука есть судья на Печерске, а честную судью Гольник год не назначают на должность.

 • Irina‏ @Irina16135931 Якщо в другий тур призедентських виборів вийдуть Терещенко та Кошулинський, я буду впевнена, що Україна поборола гречку і вголовах моїх співвітчизників таки щось змінилось

 • Ivan Buben‏ @BubenIvan Жёсткое давление парламентов Литвы, США, Великобритании на Интерпол не дало возможности выбрать его новым президентом представителя РФ. Президентом избран представитель Юж. Кореи. По хорошему РФ как мафиозное государство надо вообще исключать из Интерпола

 • Мuд Роисси‏ @Fake_MIDRF 8 ноября - СМИ сообщают о скорой отставке главы ГРУ Коробова в связи в провалами агентуры в Солсбери (и далее - везде). 21 ноября - глава ГРУ Коробов скоропостижно умирает в возрасте 62 лет. Совпадение? Не думаю!!!

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page