• DePo

Події тижня (08)


П'ята річниця самих запеклих боїв на Майдані… Дуже шкода Героїв, що поклали своє життя, за наше краще майбутнє. На жаль, стара система влади майже не змінилась - керують такі ж хапуги і корупціонери. Не будь байдужим - зміни життя на краще!


Події в Україні:

  • Вибори Президента: це кіно з кожним днем стає цікавішим. Це було б навіть весело, якби не стосувалося майбутнього нашої країни, а так дуже сумно. Компромат притримували до виборів - ціна такому компромату, як купи лайна. Поки що за результатами опитувань у лідерах Зеленський, а за ним слідом ідуть Тимошенко та Порошенко - боротьба буде запекла. На жаль усі ЗМІ нав'язують думку, що треба голосувати за прохідних кандидатів, іншим приділяється дуже мало уваги, дуже жаль.

  • Якщо Президентом залишиться Порошенко - це буде відкат на 5 років, повернення до ситуації з Майданом. Якщо президентом буде Тимошенко - це ще 5 втрачених років, тупцювання на місті. Більшість з 44-х кандидатів аналогічна цім двом. Де знайти такого з яким країна хоч на пару кроків просунеться вперед. Ось це питання, яке наразі стоїть перед суспільством.

  • 20-го лютого почалась анексія Криму Росією, почалась війна, яка триває вже 5 років - ось такі "любі друзі"…

У Твітері:

Наша Канада @NashaCanada · Никто не задумывался, почему, когда где-нибудь в мире появляется какое-то криминально-полуграмотное дерьмо, оно тут же начинает ненавидеть Америку и любить Россию?

Olga Amir @HanumeZiba · Я не хочу в эти дни ничего писать про Майдан. Мы все проебали, мы все сдали, всех забыли и превратились в раху со своим шокохуйлом лайт версия. Мы нация которая не достойна своих Героев! Лично мне стыдно и очень больно, что все эти жертвы были напрасны. НС Простите Нас!

Mess @Sotbys · Мы дали Порошенко шанс. Он его про*рал. Именно мы дали - украинцы. Не Луценко, не Турчинов, не Парубий, не Аваков и иже с ними. А мы! Глупо рассчитывать, что если мы дадим ему еще один шанс, что-то изменится.

Чеширский кот @MFardplrCN1ZgZl · Революция Достоинства почти сломала хребет системе. Почти. Благодаря Петру Порошенко, система выдержала казалось бы сокрушительный удар. Связанное российской агрессией общество не нашло в себе силы сражаться на два фронта.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі