top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (09)

Події в Україні:

 • Марув не їде на Євробачення. Як шоу - може і прокатило б, а як представник країни Україна - так собі вибір… Організатори конкурсу якісь зовсім недалекі або провокатори. Ідіоти. Люди обирали… Що тут сказати - бажання більшості це не завжди правильний вибір, але демократичний. Відмінити результати вибору більшості - зовсім погана думка. Треба біло думати раніше, не доводити до такої ситуації. Розвиток суспільства, на мою думку, може відбуватися тільки завдяки унікальним його членам, а не більшості. В найкращому випадку більшість забезпечує стабільність стану суспільства. Слухаючи більшість ми ніколи не виберемось з тієї прірви в якій знаходимось вже на протязі десятирічь. Демократія гарна річ, але рівень освіченості суспільства повинен бути дуже високим, мислення критичним, супротив зовнішньому впливу достатнім для формулювання індивідуальних поглядів на процеси які відбуваються навколо. Нам до цього ще років сорок і то у випадку розумного, реформаторського керівництва. Участь України в Євробаченні, в зв'язку з цим провальним конкурсом, тепер під великим питанням. Зрада так собі.

 • Підвищують пенсії перед виборами. Де ви були всі ці 5 років? Не підкуп? Та хто ж в це повірить? Те що підвищують - це непогано, але чому не після виборів, прем'єр же залишається той же, а пару місяців пенсіонери могли б і зачекати - довше чекали. Хтось вважає, що ці виплати підірвуть економіку - це маячня. Економіка і так ледь дихає, а якщо б цих виплат і не було, то гроші все одно розікрали б, а так хоч щось людям перепаде. Була б Перемога, якби це був не піар під вибори.

 • Найбільша Зрада на цьому тижні - справа "хлопчиків" Свінарчука (Гладковського) і заробляння грошей на крові. Дуже гарне розслідування журналістів "Наші Гроші" (Д.Бігус bihus.info) - Друзі Президента крадуть на оборонці (секретні переписки) /// Наші гроші №257-258 (2019.02.25). Зрозуміло, що не обійшлось без зливу матеріалів з силових установ (Матіос?) під вибори - але ця тема дуже болюча для суспільства і викликала великий резонанс. Порошенко, як може, прикриває своїх друзів, але це дійсно тягне на імпічмент (чим не забарилась скористуватись Тимошенко, хоча голова РНБО також десь там і 100% був в темі). Ця справа повністю підтвердила найгірші здогади не байдужих громадян про гнилість цієї влади. Бариги вони і є бариги. Чим, з ким і коли торгувати для них не має значення. Ви справді думаєте, що боєприпаси закуповуються по іншим схемам і вибухи на складах це випадковість? Очікємо на продовження розслідувань.

 • На фоні антикорупційних розслідувань про зраду на військово-промислових підприємствах, влада вирішила наїхати на генерал-полковника Замана. Заман один з тих генералів, хто відмовив Януковичу у застосуванні військових для придушення майдану і був звільнений. З України не втік, був у відставці, критикував діючу владу. Йому інкримінують розвал обороноздатності армії до 2013 року. Думаю, що тоді армію розвалювали всі за згодою (чи навіть за прямим наказом) вищого керівництва - знайшли цапа-відбувайла. Гриценко на перших лавах повинен сидіти, а він кандидат у Президенти. Дуже замовна піар-акція, для випуску пару у суспільства і залякування діючого військового керівництва. Тхне за версту від цієї справи.

 • Ще одна гучна справа про грабунок України - справа про розкрадання Нацбанком списаних грошей (Куди поділися 40 мільярдів гривень, котрі мав утилізувати Нацбанк) була оприлюднена Дубінським на 1+1 "Гроші". Теж дуже цікава тема. Пахне Зрадою.

 • Конституційний Суд України вирішив, що покарання за незаконне збагачення - це неконстітуціонно. Незаконно збагачуватись мають право всі громадяни і не треба їх за це карати. Всі мають право не пояснювати звідки взялись ваші статки. Презумпція невинуватості. Задекларував і спи спокійно. Чиновники-корупціонери у захваті! Приплили… Повне згортання боротьби з корупцією. НАБУ можна закривати - 5 років і купа грошей платників податків були витрачені марно - ось така ціна "реформованого" КСУ і його рішень. МВФ зараз в шоці - прийняли вимоги, прийняли закон, отримали кредити, розікрали і, щоб не сісти бувай, відмінили всі ті закони. Зрада. Ще й яка Зрада!

 • Всі ці зради підштовхнули деяких відомих депутатів ВР з фракції БПП покинути фракцію (корабель почав тонути).

 • Гриценко, Садовий і Смешко домовляються про єдиного кандидата. Скоріш за все, це буде Гриценко. Навіть при цьому Він буде не дуже прохідний. Ну дуже невиразні ці політики. На кінець тижня Садовий таки зняв свою кандидатуру на користь Гриценко. -1. Їх залишилось тільки 43. Домовленості тривають…

 • Дивився "Право на владу"… Представник Укроборонпрому відверто відмазував свою контору - "до 2017 року у нас ще були проблеми, а зараз ми білі і пушисті". Тимошенко в темі помітно "плавала", викликала сміх і жаль - мабуть покращення зовнішності дало ускладнення на розумові здібності. Далі дивитись не став - дуже нудно, рекламна компанія кандидатів у Президенти…

 • БПП риє землю, щоб зупинити Зеленського і команду. Нарили на співпрацю з Коломойським і на участі в "розкраданні ПриватБанку". Отримували в ньому кошти і виводили їх на офшорні рахунки. Звичайна робота, але кошти значні - десятки мільйонів доларів.

 • ГПУ таки розповіла про результати слідства по подіям на Майдані. Всі причетні до злочину вже встигли накивати п'ятами. Ще декілька років і вони почнуть помирати від старості. Ось так у нас розслідуються резонансні злочини. Складається враження, що прокуратура у долі і своїх не здає.

 • Тігіпко по повній використовує успіх "МоноБанку"… Не подобається мені така співпраця - Тігіпко дуже мутний був завжди.

События в мире:

 • Дожились… Мелкое убожество (в политическом плане) Лукашенко начал угрожать и пугать Украину. Видите ли ему и России не понравится если на территории Украины будут размещены ракеты малой и средней дальности… А то, что у нас война уже 5 лет и тысячи убитых тебе, сука, нравится? А то, что мы отдали свои ракеты в обмен на неприкосновенность границ и теперь за это платим своей территорией и людьми ты не учитываешь в своих убогих рассуждениях. Повылазили, уроды.

 • Вместе с Лукашенко куда подальше идут и венгры, много себе позволяющие и указывающие, как вести другой стране свою внутреннюю политику…

У Твітері:

 • Остап Вишня Слава Украине @nonameUA · И как поляки выбрали некомпетентного электрика Валенсу? Выбрали бы опытного политика Ярузельского - щас бы в Румынию на заработки пистячили.

 • Петро Порошенко @poroshenko · Ми підвищуємо пенсії. Опоненти кажуть - це підкуп. Так, 5 наступних років будемо підкуповувати пенсіонера, збільшуючи пенсію. Людей праці - збільшуючи їм зарплату. Матерів - збільшуючи їм виплати. Це - стратегія боротьби з бідністю, але не пустими обіцянками, а виконанням роботи

 • Наш Харків @MaidanKharkiv · Думаю найкраще гасло для виборчої компанії Порошенко: - «Это, блядь, уже заебало! Скажи им, чтобы согласовали тему...и тогда ты, я, Минобороны, все будут довольны как слоны, и при этом мы будем зарабатывать огромное бабло!..»

 • Falcon @falconua · Нет, это, конечно, охуенно - на 5-м году войны признать, что мы зависим от поставки запчастей из рашки. Более того, утверждать, что это нормально. Это какой-то сюр. Вот и цена всему этому пафосу

 • Thirteen @Thi1teenth · Я еще мог бы закрыть глаза на контрабас, но блять, вы же суки скупали на наших складах и продавали в три дорога. Пиздец, на складах для замены этой детали в случае ее выхода из строя. Цинизм этих ублюдков не знает меж. Я в ахуе.

 • Volodymyr Ogrysko @Ogrysko · Подякуємо представникам 11 країн та США за їхню рішучу підтримку України щодо повернення Криму. Але дуже дивно, що серед них немає ні ФРН, ні Франції. Адже вони несуть особливу відповідальність за безпеку в Європі! Чи їм Росія важливіша? Чи, може, її газ?

 • BANDERAs @Banderas_usa · Мене всього ковбасить із тим вілкриттям про крадіжку. Ні я то знав, що крадуть. То для мене не новина. А ковбасить, що нема ніякої реакціі від правоохоронних органів. А свинарчуки виступають по тв. Ви ще 5 років хочте цього п*здеца?!!!!

 • Петро Порошенко @poroshenko · Підписав та даю доручення зареєструвати Президентський законопроект про передбачення покарання для чиновників за незаконне збагачення, в якому враховані усі зауваження Суду. Надаю законопроекту статусу невідкладного

 • Ukrop777 @Ukrop777w · все расходимся, порохососы нашли компромат на Зеленского, оказывается за свою работу он получал деньги из приват банка.

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Коментарі

Оцінка: 0 з 5 зірок.
Ще немає оцінок

Додайте оцінку
bottom of page