top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (16)

Події минулого тижня.

Події в Україні, Світі та Житті.

Погляд на життя пересічного українця.


Події в Україні:

 • Соціологи оцінюють розподіл голосів виборців: 70% - Зеленський, 30% - Порошенко. Соціологія не надто точна наука, але все ж таки тенденції відслідковує.

 • Останній тиждень перед другим туром виборів Президента України. Всі в передчутті чогось надзвичайного. Сподіваємось на чесні вибори, але цій владі довіри вже нема. Що буде якщо результати виборів скасують, або спотворять навіть не має бажання передбачати. Чекаємо.

 • Команда Порошенко потроху починає розбігатися перед виборами від гріха подалі. А з Німеччини тим часом екстрадували одного з фігурантів схеми "П дав добро" Дмитра Крючкова - потроху починає здавати своїх кураторів, якщо не ліквідують, то ми почуємо багато цікавого про те, як олігархи заробляють гроші в Україні.

 • Коломойський пообіцяв повернутися до України після виборів. Суд визнав відчуження ПриватБанку не законним. Порошенко скликав РНБО по цьому приводу. Дуже дивне рішення, якщо вважати, що суди під контролем діючої влади - більш схоже на передвиборчу технологію. НБУ буде це рішення оскаржувати. Зачекаємо поки що з висновками. Гроші люблять тишу.

 • Хтось з силовиків вирішив начхати на співпрацю з цивілізованими країнами і відправив до Іраку 1000 пістолетів "Форт". Підозрюють що вантаж прямував до ІДІЛ. Гроші не пахнуть?

 • Савченко і Рубана звільнили з під варти. Суд не продовжив термін тримання під вартою, а звинувачення так і не висунули.

 • Підсумок переговорів Зеленського з Макроном - мінські угоди продовжують діяти. Мінські угоди важіль тиску Росії на Україну, великий компроміс, але починати роботу зі звільнення Донбасу, мабуть, краще не з чистого аркуша.

События в мире:

 • В Париже горел Собор Парижской Богоматери (Notre-Dame de Paris). Отреставрировали на свою голову. Очень прискорбно терять такое историческое наследие. Его, конечно, восстановят, а внукам буду рассказывать, что был ещё в том, который…

 • В России до конца года должен заработать принятый на днях закон об автономном интернете. Железный занавес неумолимо опускается, хоть и со скрипом.

 • Россия вводит запрет на поставки у Украину энергоносителей - угля, нефти и нефтепродуктов. Это кнут, а где же пряник? Будут протягивать своих ставленников типа Медведчука, Ахметова и т.п. мусор в новую власть? А пока контрабанда топлива временно прекращается до выяснения ситуации с новой властью и создания новых схем.

У Твітері:

Прибрежный Лис @ponaduse · Ну да! Это Зеленский еще года три назад удумал! Он подсунул Крючкова Кононенко и Суркисам, заставил их барыжить бабло на энергетике, потом он же дал свалить Крючкову чтобы тот торжественно спалил все кодло порошенко перед самым вторым туром!))) Так Зеля просто ГЕНИЙ!

Alla(agent of the kremlin) @AllaUkraine2015 · Якби Порошенко так боровся з корупцією, як із Зеленським за владу, ми б мали вже процвітаючу Україну, де живуть заможні щасливі люди ©

Волноваська Хунта @solomazheka · Заебали с этим Приватом.Более 20 лет банк развивался,занимал кругом первые места по разным позициям,а по электронным технологиям был лучшим в мире.Но тут хуяк,и Беня решил вывести бабло и сбежать.И это совпало с наездами на него со стороны власти по всем фронтам. Хуйня какая то

Капiтан Тiтаренко @S_E_R_Z_H_ · Я не знаком с Зеленским, но у меня есть друзья и знакомые, которые его знают... что они говорят: - великолепный менеджер - честный и принципиальный - трудолюбивый и креативный - активный и спортивный Удачи тебе, Владимир, в твоем нелегком деле! Мы в тебя верим!!!

Олег Данилов @Danko007 Забавное: во втором туре сойдутся украинец Порошенко, которого в народе считают евреем Вальцманом, и еврей Зеленский, которого считают украинцем Голобородько. (c) не мое

Λ H Δ Ξ Ґ Р Λ ∇ Н Δ @AV_Antithesist Зеленському і Порошенко варто поїхати ще в Москву, то може Кремль згорить к чортам собачим #NotreDame

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page