top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (19)

Погляд на життя пересічного українця.


Очікування від Зеленського: М.Саакешвілі - Прем'єр-міністр, Д.Сакварелідзе - Генеральний прокурор. Реальність дуже далека від такого сценарію.


Події в Україні:

  • Загальне декларування доходів громадян від команди "Зе!" - це коли лад у країні починають наводити не з голови, а від жопи. До загального декларування можемо повернутися лише після наведення ладу у владі (справедлива судова система, працюючі антикорупційні органи, відсутність корупції у країні, відсутність тіньової економіки, покращення рівня життя). Хоча ініціативою це навряд чи можна назвати - так, десь промайнуло в якомусь інтерв'ю одного з членів - але всі "порохоботи" схопились за це і роздмухують, пугають.

  • "Кульгаве каченя" Порошенко почав виконувати свої обіцянки про тисячу за добу на фронті перед військовими (хоча це знову чергові обіцянки, які виконувати наступнику). Де ти раніш був? Крім того він роздає гроші, звання і нагороди своїм друзям - нестримна діяльність по витратам бюджетних коштів, щоб наступнику нічого не лишилось для підтримки свого рейтингу.

  • Антикорупційний суд (ВАКС) обрав таємним голосуванням свого голову (О.Танасевич) і заступника (Є.Крук). Очікуємо висновків про якість цієї структури коли почне працювати по справам.

  • Укртранснафта вирішила допомогти своєму стратегічному партнеру з Росії вирішити питання з зіпсованою нафтою, яка заважає подальшому транзиту нафти до Європи. Ця зрада відбувається на фоні заяв про припинення експорту нафтопродуктів з Росії до України. Де логіка?

  • Ще один чиновник, на цей раз з "Укрспецекспорту" був фігурантом розслідування BIHUS info - Життя на оборонці: ресторан, маєток, і автівки топа Укрспецекспорту /// Наші гроші №269 (2019.05.06).

События в мире:

  • Израиль официально предупредил Газу, что если ещё раз в ближайшие 24 часа повторится обстрел территории Израиля, то Газе будет полный писец - танки уже греют моторы на границе.

Події в житті:

  • Зайшов у магазин купити овочів для борщу - купив бананів, бо наші овочі коштують дорожче. А може то зарплати у нас ніякі, працюємо погано, що на борщ без м'яса не вистачає? Ціни європейські, зарплати мінімальні… Щось згнило у цьому королівстві…

У Твітері:

Петро Порошенко @poroshenko · Дав доручення міністру оборони підняти доплати військовослужбовцям за перебування на першій лінії на 5 тис. грн – до 17 тисяч. Таким чином ми виходимо на сум, яка перевищує 27 тис. грн як ми і наголошували, український воїн отримуватиме майже 1 000 грн на день

Oleg Panfilov @OlegPanfilov7 · В этом и есть весь Порошенко - гадливый и бессовестный Полагает, что этим вернет симпатии военных, воевавших впроголодь пять лет

Captain Dnipro @DneprNash · Порошенко после первого тура выборов: я услышал народ Украины, больше не будет назначений связанных со мной лиц. Порошенко чуть позже: назначает юриста Рошен судьёй Верховного суда.

Elephant @notsurebutyes · То что награждение грица и остальных произошло именно 9го мая означает, что ОНИ В ЭТОТ ДЕНЬ ОТМЕЧАЮТ. А мова, віра, 8е мая, маки, и Бандера для плебса.

Mars @Mars_FM13 · "Доренко так любить українців, що на 9 травня взяв і розбився на мотоциклі нахуй. Дай йому боже здоровля"

пригноблювач корупціонерів @fgQ3cLZLkEHhuqM · У відповідь @Surovyy_UA і @MaidanKharkiv Як соромно, що у 2014 я голосувала саме за яроша. Аое життя таке, що все розставляє на свої містця. От і ярош вскрився. І одразу питання: "що робив ярош в резиденції яника 20 лютого 14 року?"

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page