top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (21)

Оновлено: 31 трав. 2019 р.

Володимир Зеленський став Президентом України. Промова на інавгурації була дуже запальна. Розпуск Ради вже реальність. Очікуємо на такі ж рішучі дії і надалі.

Чергова зрада на фронті.

Вісім військовослужбовців потрапили в полон. При собі мали дуже важливі документи.


Події в Україні:

 • У промові Зеленського війна названа війною, хоча з ким війна так і не було названо. Громадянство Саакашвілі (і не тільки йому), буде повернуто - і це перемога. Промова спрямована на єднання усіх українців. Причиною відсутності реформ в економіці названо Уряд.

 • Першочергове завдання нового Президента - звільнення всіх заручників і полонених. Про це згадується на всіх консультаціях і зустрічах. Прохання до США посилити санкційний тиск на Росію задля досягнення цієї мети.

 • Перші кроки нового Президента: розпуск Верховної Ради. Рада, як і очікувалось, виявилась повністю гнилою. Навіть не виконала домовленостей, досягнутих у переговорах голів фракцій з Президентом, які стосувались змін у виборчому законодавстві (відміна мажоритарки і як компроміс 3% бар'єр і без "відкритих списків").

 • Відставки: Гройсман (Уряд - хоча це під великим питанням, бо знімається і призначається ВР), Полторак (МО), Грицак (СБУ), Муженко (ГШ), Турчинов (РНБО).

 • Призначення: Богдан (АП, спірне призначення з огляду на закон про люстрацію, але щось погане про нього поки що ніхто не сказав), Хомчак (ГШ, бойовий генерал, є питання по Іловайську), Данилюк (РНБО, дуже великі питання до цього призначення, протекція Держдепу?), Баканов (1-й зам. СБУ - 95-й квартал - буде виконувати обов'язки голови СБУ на час виборів, бо голову повинна затверджувати ВР)

 • Виносити питання взаємовідносин з Росією на референдум - це спроба уникнути відповідальності за прийняття болісних і не дуже популярних рішень. Зрада, якщо одним словом. Чого тут питати? З Росією у нас війна і закінчитись вона може тільки після звільнення Донбасу і Криму.

 • На цьому тижні було розслідування від Біхус про мера Харкова. Варто подивитись на чому і як мери заробляють шалені гроші. Королівство Кернеса: Ролс-Ройс, Інстаграм і корпорація "Харків" /// Наші гроші №272 (2019.05.20)

 • До України повернувся Портнов. Дуже сумнівна користь від нього для України (а посадити є за що), але команда Бариги трохи занепокоїлась - злий він на них, обіцяє неприємності. Насправді ж спробує домовитись з Зеленським про співпрацю. Дуже сподіваюсь, що Зеленський на це не піде. Повернувся з Монако і Хорошковський. Якось стає моторошно від такої компанії…

 • Перепис порохоботів успішно проведено! Петиція Президенту Зеленському за відставку Президента Зеленського набрала більше за 25 000 голосів. :) Хоча це все ж таки менше за 24,45% які голосували за це на виборах.

 • Судячи з того з якою завзятістю Тимошенко захищає Зеленського стає все менше сумнівів хто головний претендент на крісло прем'єра і які партії будуть у складі нової коаліції. Аваков також не бажає залишати своє крісло. Коломойський їм у поміч. Якщо так станеться, то згадаємо вислови про "маріонетку".

 • Нажаль Зеленський вже починає порушувати закони: - Виступ на і-Форумі хоч і був запальний, але на російській (хоча тут я його розумію, мені також важко доносити свою думку українською, коли все життя розмовляв російською). - Призначення головою АП Богдана, який підпадає про Закон про очищення влади (люстрацію). - Відміна призначення в НацРаду з питань мовлення здійснили відміною минулих указів Порошенко, хоча вони не мають зворотної дії. По справедливості треба було б у законодавстві обмежувати кадрові призначення "кульгавої качки".

События в мире:

 • На этой неделе с новой силой разгорелся конфликт между США и Китаем, который начался с Huawei и распространяется с угрожающей скоростью на другие секторы экономики.

 • В Армении таки решились и начали наводить порядок с основного - с восстановления справедливости, которая в демократическом обществе устанавливается в суде. Это Зеленскому на заметку - без справедливого суда не может быть справедливого общества.

 • Совбез ООН отказался рассматривать "Закон об украинском языке" принятый в Украине. Здраво! Рассмотрение вопроса инициировала Россия. План "там где русский язык там и россия" оказался под угрозой.

У Твітері:

Щира Українка @shiraUkr · Чого добився Порошенко за роки свого правління на посаді президента України: Україна стала найбіднішою і найкорумпованішою країною Європи, країною з найнижчим рівнем заробітної плати та з найбільшим рівнем трудової міграції.

Volodymyr Groysman @Vgroysman · Президент хоче повноту влади в країні, отже - відповідати за майбутні виклики. Я це приймаю. З дня відставки Уряду Президент бере на себе всю відповідальність за стан справ у державі.

Рішучі Реформи R.I.P. @rishuchi_reform · Настроение познакомить парубия с золотым дождём.

AlchemEast @alchemeast · Зараз для Зеленського лакмусовий папірець - це Саакашвілі. Поверне в Україну - значить дійсно планує нео-ліберальні реформи. Не поверне - значить це якісь "мутки Бєні"

Ледокоин Гетьмана @YevhenS · Для мене не існує авторитетів Я хочу змін Я хочу щоб мені не брехали Я хочу щоб не крали Я хочу чути не тільки слова, але ще бачити справи Я маю маркери по яким на протязі місяця зрозумію Будуть зміни, чи ні Маю надію, що все буде добре І я буду тільки допомагати новій владі

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page