top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (22)

Оновлено: 3 черв. 2019 р.

Громадяни, зазвичай, готові сприймати будь-яке справедливе рішення, навіть якщо воно буде не зовсім законне і навпаки. Несправедливе рішення викликає обурення. На жаль, «законне» і «справедливе» не завжди тотожні поняття, особливо у нас в країні з її недолугим законодавством.


За травень на сході Україна втратила 9-х захисників. Вічна пам'ять.


Події в Україні:

 • Дефолт від Коломойського? Він Вас лякає? Невже Ви насправді вважаєте, що Україна дуже успішна країна з розвинутою економікою і для неї дефолт це втрата престижу і інвестицій? Престиж вже давно похований, інвестиції тільки на папері (гроші місцевих олігархів для оптимізації податків які і при дефолті будуть надходити і виводитись). Втрата наступних кредитів МВФ? Так Ви ж згодні, що ці кредити безбожно розкрадаються - чим більше кредитів, тим більше борг. Дефолт - це не списання боргів, а лише відтермінування їх повернення. Жити за рахунок кредитів не вкладаючи їх в розвиток економіки - безперспективно і в решті-решт все закінчується дефолтом. Ось і дочекались.

 • Зеленський побував на фронті. У світлій сорочці :). Дуже просто і без пафосу. Чекаємо висновків і перших кроків стосовно розбудови армії.

 • Зеленський почав виконувати свої обіцянки. Відмінив Указ Президента про позбавлення Саакашвілі українського громадянства. І це не дивлячись на те, що Коломойському це навряд чи сподобається. Маріонетка, кажете? :).

 • Зеленський, як і обіцяв, подав на розгляд ВР свій законопроект про імпічмент Президента. Нагадав, що очікує зняття депутатської недоторканості.

 • Головою УДО призначено кіборга Купола (О.Орецклевич). Галатея звільнено. Замінили також і голову служби особистої безпеки Президента. Ним став М.Донець. СБУ з цього тижня також повністю керується людиною нового Президента (Грицак пішов у відпустку).

 • Верховна Рада залишила Гройсмана головою уряду. Сама нікчемна фігура очолює саму критичну посаду в Україні - так і живемо - виживаємо. Грабунок продовжується.

 • Рішення Міжнародного трибуналу з морського права ООН мені дуже нагадує Будапештський меморандум - чергова бумажка, якою підітреться керівництво Росії. Так, санкції може і будуть, але це як укус комара - неприємно, але життю не загрожує. Моряків треба визволяти негайно. Обмін буде.

 • Непогано так заробляти можна будучи президентом-баригою. Купуєш собі все що потрібно для комфортної роботи і здаєш собі ж в оренду. За декілька років компенсуєш всі свої витрати. Якщо залишаєшся на другий термін, то ще непогано заробляєш. Якщо не лишаєшся, отримуєш купу безкоштовного заліза. Такий собі лізинг по державному.

 • Як завжди, дуже непрозоро намагаються повернути "Міжгір'я" минулому господарю (не напряму, звісно, а через якісь незрозумілі прокладки). Вже майже передали. Залишилось чекати на повернення туди Януковоча.

 • На Рівненщині впав гелікоптер Мі-8. Четверо військових загинули. Дуже важко втрачати людей у тилу, тим паче коли вони так потрібні на фронті. Перші великі втрати у нового Головнокомандувача ЗСУ.

 • Горів в доках "Кузні на Рибальському" новий корабель-розвідник. Поки що не зовсім зрозуміло, хто там ховав "кінці у воду".

События в мире:

 • Прошли выборы в Европарламент. Так себе состав, не намного хуже того, что был раньше - уже хорошо.

 • Президентом Литвы стал Гитанас Науседа. Раше не повезло - изменений в политике не предвидится.

 • Россия не признаёт и не собирается выполнять решение Международного трибунала по морскому праву касательно освобождения пленных украинских моряков и трёх военных судов. "Великая" страна плевать хотела на международное право - ожидаемо и, похоже, не наказуемо.

Події в житті:

У Твітері:

Апріорі правий @aprioriprav · Кличко: - Ну яким долбойобам могло прийти в голову стрибати на скляному мосту?

BANDERAs @Banderas_usa · Всі звикли, що президент це краватка, костюми, скучні запливші лиця. Зеленський рве шаблони. Мені це подобається..

Incognito @Natalya_kharkov · Все, за что ЗЕ берется, у него выходит. В КВН его команда выигрывала кубки, создал медиаимперию с нуля, в танцах со свездами занял 1-е место, в 2008 был признан самым красивым мужчиной Украины. Захотел стать президентом и стал! И ни копейки ни у кого не украл. Так кто клоун?

Володимир Зеленський @ZelenskyyUa · Виконання РФ наказу Міжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною.

Мысли Перзидента @VVP2_0 · 23 лип. 2015 Нино Бурджанадзе - «Комсомольской правде»: Грузия разочаровалась в Западе и Саакашвили Как будет по-грузински "шлюха"?

неочн удвлн прсхдщ @azubinski · про ситуационную комнату хочется сказать нечто очевидное - а вы вообще уверены что в ней что-то было и работало, что она не была фантастическим пионэрлагерем виктория, дноуглублением, експортом джмелів та віслючим сиром водночас?

Капiтан Тiтаренко @S_E_R_Z_H_ · Ровно неделя понадобилась Зеленскому, чтоб вернуть гражданство Саакашвили. Так держать!!! Теперь, для разнообразия, надо кого-то или "что-то" посадить, а то весна, и время посадок заканчиваются…

Ткач Михайло @Tkach_Mykhailo · Україна - перша країна де кризова ситуація сталася не в ситуативній кімнаті, а з ситуативною кімнатою.

Страшный БЕНДЕРовец @Realuran · Цитата дня! Зеленський: у нас дві війни - з росією і з корупцією! Браво, пане Президент!

Рішучі Реформи R.I.P. @rishuchi_reform · Одни политики вызывают уважение. Другие ненависть. Вакарчук (которого петя пропихивает) вызывает жалость.

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page