top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (23)

Погляд на життя пересічного українця.

Події в Україні:

  • Декілька кроків нового Президента які, на мою думку, є кроками назустріч старій системі, кроками назад - домовленість з Кучмою (Пінчуком) і поновлення перемовин з Росією у мінському форматі за їх участю. Вже є перші наслідки - Кучма висловив бажання продовження торговлі ("торгівлі на крові") і припинення вогню (як завжди тільки з нашого боку). Як скоро з такою політикою можна очікувати визнання ДНР і ЛНР, чергового договору з Росією і нові кордони? Сраний переговорник! Фільтруй базар! Для того щоб все здати в Мінськ можна було і не їздити - вивісили б білий прапор над АП чи зРадою. Тішить те, що з точки зору АП співпраця і торгівля можлива лише за умов повернення підприємств, відмова від рубля і повернення в українське правове поле (зі слів нової речниці).

  • З текстами промов у Зеленського не дуже склалось. То у Порошенко запозичення, то незрозумілі закиди про "втрату контролю…" Обачніше треба бути зі словами, пане Президент. Хіба вас історії з "Україною-повією" і "вибаченнями перед Кадировим" нічому не навчили? Так то Ви клоуном були, а зараз цілий Президент.

  • Позитивні кроки Зеленського - підтвердження курсу на НАТО і ЄС (перший закордонний візит було здійснено у Брюсель). Подання до ВР очікуваних законів про імпічмент та про незаконне збагачення. Чекаємо на реакцію Ради.

  • Рада, як завжди, на своїй хвилі - замість закону про імпічмент прийняли закон про ТСК, а закон про незаконне збагачення зараз для них не на часі - ще не все вкрали.

  • На фоні заборони Росією експорту нафтопродуктів вже незабаром очікується поява нової "РосУкрЕнерго". Таж доля чекає і на вугільну галузь. Про ціну на газ з "Газпромом" на цьому тижні у Пітері домовлялись Бойко з Медведчуком - навряд чи він стане дешевшим, але перед виборами буде що обіцяти.

  • Поліція наша стара, крива і не реформована. Реформи почались з патрульних, там і закінчились. Нові патрульні, опинившись по саму шию у старому гнилому болоті, розбіглись або скурвились. Чого тут дебатувати - риба гниє з голови. Нажаль Президент не може впливати на призначення в МВС, а парламент залишається аморфним і скомпрометованим. Чекаємо виборів - може щось зміниться на краще.

У Твітері:

Vlad Nevzorov @vnevzorov · Похоже, причиной задержки начала судебного процесса по #MH17 было вето Малайзии. Об этом сообщил премьер Матахтир Мохамад. Причиной такого решения, вероятно, был очень выгодный для Малайзии контракт на поставку оружия из РФ, подписанный в прошлом году. С- совесть.

25% нерусского мира @nehovaysyatopol · Вот после просмотра первой серии Чернобыля казалось, что ну вот, авария, тушение, все дела, самое мощное уже показали, дальше будет какой-то тухлый политический сериал. А вот хуй. Каждая новая серия рвала хомяков на части, последняя вообще шедевр. Это ж еще уметь надо так снять..

Страшный БЕНДЕРовец @Realuran · Яке неподобство! Треба негайно заборонити нашим воїнам відповідати... а краще хай складуть зброю та підуть (обов'язково через Іловайський коредор смерті) каятися та знімати блокаду (якої НЕМАЄ!) перед кацапами! Кернес з Кучмою дорогу покажуть!

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page