top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (28)

Події в Україні:

Зеленський дав прикурити таможні. Основна тема контрабанда цигарок. Дуже жорстко. Але болото там ще те. Зеленський не перший, хто проводить такі наради - зазвичай нічого не змінюється.

• "Надо поговорить" - Навіть Зеленський не витримав такого нахабства і звернувся до громадян. Не треба розколювати країну! До Путіна також звернуся, на жаль не так сміливо, як Губунія з "Руставі-2" :)

• Декілька кроків Президента:

- Військового параду на День Незалежності не буде - заощаджені кошти (300 т. грн.) підуть на премії військовим. Моя думка щодо парадів - нема перемоги, нема парадів.

- Декілька кроків і заходів, які дозволять поширити охоплення мобільним Интернетом 4G на всю країну у продовж декількох років.

Левко Лук'яненко R.I.P.

События в мире:

• "Рустави-2". Габуния, Браво! Добавить нечего… ПТН! ПНХ!

• Зеленский переговорил с Путиным по телефону. Первый раз. Разговор касался освобождения наших военнопленных и других заложников Кремля.

Телеграмм добавил подчёркивание и зачёркивание в форматирование сообщений, но оно не работает одновременно с жирным шрифтом (bold) в десктоп клиенте. Cтранно. На телефоне работает.

У Твітері:

Alessa @Alessa33938189 · Почему-то многие думают, что доведенный до голодного отчаянья народ пойдет развешивать по фонарям силовиков и чиновников. Ага щас. В первую очередь люди пойдут грабить соседей. Не лучших друзей, но тех кого недолюбливают. Не самых ближних - тех что чуть подальше

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page