top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (31)

Оновлено: 2 серп. 2019 р.

Погляд на життя пересічного українця.

Події в Україні, світі та житті.


За липень Україна втратила 14 своїх захисників. Вічна пам'ять. Героям Слава!!!


Події в Україні:

 • Усі обговорюють відео зупинки патрульними поліцейськими машини генерала Глуховері і подальше затримання цих патрульних "КОРДом". Відбулась ця подія ще 2018-го року, стала відома тільки зараз (не виключаю, що злили спеціально, щоб змінити керівництво Дніпровської поліції, але це мало що міняє), викликала неабиякий резонанс. Чому? Да тому, що це явна корупція - використання влади в особистих цілях. Якщо таке не карати (навіть якщо минуло майже рік і всі залишились задоволені), то на реформах можна ставити хрест. Як завжди, ці події намагаються зам'яти. Порушені дуже великі інтереси - вплив на провідну область України.

 • Глуховерю все ж таки зняли, та чи надовго... Дуже вразила позиція одного з затриманих патрульних - "все владнали, претензій не маю, я у відпустці". Сука, ти закон повинен захищати, а не вирішувати власні проблеми. Якщо був злочин - повинно бути покарання, а не "порєшалі"... Краще б помовчав, а не показував своє гниле нутро і неповагу до законів.

 • Більш свіжа подія, хоча і не така резонансна - евакуація машини мера Філатова. Тут всі дійшли згоди - водій покараний, муніципальні служби отримали подяку, все виглядає прозоро, хоча машину таки не евакували - заважка для евакуатора виявилась - броньована.

 • Продовжується впровадження у життя ідеї "країна у смартфоні". На це спрямований черговий Указ Президента «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг». Може дійсно, це полегшить нам можливість спілкування з державою.

 • Триває боротьба між Кличко і ОП за бюджет м.Київ у $40 млн. Майже всі впевнені, що Кличко ні на що не здатний, але група його підтримки має великий вплив і чинить шалений опір.

 • Ось мені цікаво, чому за продаж "Кузні..." щемлять Порошенко і майже ніхто не згадує про Тігіпка. Ну якщо і згадують, то тільки як покупця, а не запитують у нього про цю угоду і чому там все так непрозоро, звідки гроші і де податки?

 • По Порошенку на цьому тижні потоптались навіть Аваков з Гройсманом - так він усіх дістав своїм ниттям.

 • Олексій Гончарук майбутній прем'єр? Вирішили почати з чистого аркушу?

 • Долар продовжує стрімко дешевшати. Чого чекати? 25? Так! У середу зранку курс на міжбанку таки пробив 25! Це не може не радувати. Потім повернуся на попередні позиції. Хто не встиг очікує і надалі. Поки що коливається між 25 та 26 за долар.

События в мире:

 • На Московии опять решили "помайданить". Мирно. Наивные. Прошли те времена, когда можно было высказывать своё мнение на улице. Желание, конечно, похвальное, но результат ожидаемый - практически большинство вышедших было повязано и будет наказано.

 • На России продолжают гореть леса, заводы и газопроводы... Жаркое лето выдалось, однако. Лес и животных жалко, людей нет.

 • А Вы что хотели, что бы российская ОБСЕ защищала интересы Украины? Да эта организация является таким же "рупором Кремля", как и все остальные международные организации в которых принимает участие эта недобитая империя. Поручать ОБСЕ наводить порядок в Донбассе - это всё равно, что отдать эти территории под протекторат России.

Події в житті:

 • В пгт "Слобожанское" (пригород Днепра) хотят уплотнить застройку. Новые дома будут строить практически во дворах, которые сейчас неплохо благоустроены, есть где погулять. НАФИГА? Рядом ведь полно пустующих территорий. Но освоение пустующей территории требует дополнительных затрат на инфраструктуру, а тут уже всё готово (свет, газ, вода, канализация). Жители протестуют. Хотя сомневаюсь, что поможет - решение принято.

 • Решил в Telegram канале DePo добавить кнопки реакции на сообщение (:like :dislike) - пришлось познакомится с ботами и управлением ботами. Может это и просто, но не для всех. Есть и дополнительные плюшки в виде отложенных сообщений. Будем пользоваться понемногу.

У Твітері:

Капiтан Тiтаренко @S_E_R_Z_H_· Иногда меня веселят новости из Орды о очередных катаклизмах и косяках, так, чтоб поржать, но не более того! Блеать, ну как же задолбали новости о навальных и ненавальных, откуда они берутся у меня в ленте???

Віталій NATOвець @nebratmoskaljam · Якщо не візьмуться терміново за справжнє реформування судової системи, то глуховеря через пару місяців повернеться, ще й компенсацію отримає.

tall ship sailor @nutvox · А помните, до изобретения Интернета, мы думали, что причина тупости - недостаток информации? Так вот, мы ошибались!

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page