top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (33)

Новини не втішні. Не зважаючи на припинення вогню на Донбасі продовжують вбивати наших захисників. Кожен день. Ніякі телефонні перемовини з Путіним цьому вбивству не заважають - пора вже зрозуміти, що це марна справа. Напруга на Донбасі потрібна саме Путіну і він зробить все, щоб ця проблема залишалась з нами постійно. Вже 2000 днів триває війна з Росією...


Події в Україні:

 • Таке відчуття, що в Україні з усіх правоохоронних органів працює тільки Портнов. Як же хочеться мати такого Головного Прокурора. Незважаючи на свої погляди і темне минуле, теперішня його робота по боротьбі з мародерами з минулої влади викликає повагу і заздрість (я не виправдовую Портнова і не поділяю його політичних поглядів, але мені імпонує професіоналізм у будь якій справі). Більше за всіх дісталося Порошенку - допити тривають.

 • Зеленський провів нараду по незаконному видобутку бурштину на Житомирщині. Думаю, що нічого нового не придумають і закінчиться все черговим "ай-яй-яй!!!". Всі працюють, винних нема, нічого зробити неможливо, бурштин продовжують мити - біг по колу. ДІСТАЛО! Але ж ніхто не може нічого дієвого запропонувати. Поки є зубожіле населення і можливість легкого заробітку то будуть рубати ліси і мити бурштин знищуючи все навкруги. Це не хтось звідкілясь приїхав - це роблять місцеві мешканці. Це неможливо викорінити змінюючи керівників спецслужб. Глухий кут. Як на мене починати треба з блокування шляхів реалізації - якщо неможливо реалізувати, зникає сенс намивати. Також представлено нового голову ОДА. Ним став Бунечко В.І. (як кажуть, людина з оточення Коломойського, хоча таке і про Зеленського кажуть). Поки що працює стара схема - звільнити чужих та призначити своїх. Посадок не спостерігається.

 • Р.Безсмертний як і Л.Кучма, на мою думку, не можуть принести користі Україні. Про це красномовно свідчить історія їхніх досягнень. Що один, що інший дуже посередні політики і, тим паче, патріоти. Їх участь у переговорному процесі мало що дала і навряд-чи щось дасть у майбутньому для наших громадян. Самі ж перемовини з ворогом малоперспективні але відмовитись від них неможливо, бо без цього кроку всі інші дії і наміри залишатимуться нездійсненими.

 • Кабмін відмовився звільняти Кличка з посади голови КМДА. Є не дуже зрозуміле рішення КС з приводу призначення голови і його потрібно брати до уваги. Ну то таке - затримка на місяць не дуже критична, але ще раз показує "хто є хто".

 • Правоохоронці потроху починають ворушитися - затримали на хабарі заступника міністра Ю.Гримчака (один з кращих друзів Луценка) і декілька з ним пов'язаних осіб. Вимагали хабаря за сприяння бізнесу, біля мільйона доларів (справа за шахрайство, бо хабар вимагали не за виконання своїх службових обов'язків, а не зрозуміло за що - за сприяння). Спіймали на передачі $50т. На жаль, з нашими судами справа далі затримання навряд чи зрушить з місця. Але все ж таки зараховується як перемога. Чекаємо засуджень і конфіскацій (хай хоч цивільних). ps. Вивертає вже від цих нових "любих друзів", які на словах патріоти, а на ділі звичайні хапуги.

 • Ю.Луценко подав прохання про звільнення. Будемо чекати його чергової посадки (в кращому випадку), або просто збіжить за кордон з "чесно заробленим майном" (що найбільш ймовірно).

 • Гройсман вирішив компенсувати Ахметову його втрати з бюджету. Газ для Ахметова тепер буде коштувати на половину дешевше, ніж іншим споживачам. Перед звільненням всі хочуть урвати собі декілька мільйонів з бюджету. Якщо це прохаває нова влада - то це буде чергова Зрада.

 • У "ПриватБанку" хтось з керівників вирішив під-заробити на відкатах за видачу проблемних кредитів. Поширена практика. Йде слідство. Якби це був приватний банк - вбили б за таке і закопали. У державному банку може звільнять, а може і дадуть декілька років умовно. Щось мені підказує, що на більше не варто і розраховувати. За вкрадені на такому рівні гроші вже можна найняти гарних адвокатів, які залюбки вас відмажуть (це якщо йти законним шляхом, а не просто дати хабаря за закриття справи).

События в мире:

 • На рашке рванула очередная ракета - неудачные испытания. Кто говорит, что радиоактивного загрязнения нет, а кто-то регистрирует 20-ти кратное превышение фона и даже больше. Посмотрим, удастся ли рашке соврать что либо вразумительное. Скорее всего рванула та самая ракета с ядерным двигателем - изобрели велосипед на свою голову. Часть испытателей погибла на месте и превратилась в ядерный пепел. Хорошо хоть эта ракета никуда не полетела, а то могли бы стендовые испытания пропустить и сразу пальнуть по Воронежу. Наш сосед - очень большая и очень тупая обезьяна с ядерной гранатой в руках. Повезло же... Пока засрали весь север. Дней через пять рашка всё-таки созналась, что рванул малогабаритный ядерный реактор и уровень радиации таки повысился. Последствия и причины взрыва по прежнему остаются засекречены. Кроме этого продолжаются взрывы на складе боеприпасов и Сибирь продолжает потихоньку выгорать, несмотря на все усилия по тушению. В Красноярске горят склады. Спасёт только потоп. Хотя не факт - в Чёрном море сгорел и затонул российский траулер и теплоход "Святая Русь" тоже горел в Нижегородской области. Горят заводы, свалки отходов, элеваторы и не летят самолёты - весело живут в раше.

 • В отличии от москвичей, которые выходят прогуляться, шепотом помитинговать, поселфиться и получить по мозгам от ОМОНа только по выходным в Гонконге митинги продолжаются и сейчас. Китай решил действовать силой - вводит войска. Войск в Китае очень много, хватит чтобы придушить ни один Гонконг.

 • Раша Срака назначена послом Словении в России. Высший пилотаж тролинга! Так обосрать рашку...

Події в житті:

 • Потроху будівельники почали рухатись і закінчують нашу 7-му секцію "Дніпровської Брами". Будують вже 12-й поверх на якому наша майбутня квартира. Останню секцію, яку почали будувати на декілька місяців пізніше вже вигнали майже як і нашу. Мабуть будуть завершувати будівництво одночасно. Поряд гатять палі у новий комплекс (навіть у суботу бухає) - три чотирьох-поверхових будинків по два під'їзди з окремою територією. Мені не дуже подобається - три будинки впритул один до одного (вікна напроти, тому пощастило тільки третині мешканців), вікна на схід і захід, без балконів, зовсім поряд газопровід середнього тиску. Гарно те, що від напруженої траси (проспект Слобожанський) будинки будуть захищені іншими спорудами і що додадуть трохи зони відпочинку замість відсутнього двору. Для будівництва басейну у новому спортивному комплексі у смт Слобожанське мабуть не вистачило коштів - так вже рік стоїть недобудований, потроху руйнується, дуже шкода. Всі кошти пішли на другу соціальну дев'ятиповерхівку (а може то тільки перша була соціальна, а друга на продаж) - залишилось горище добудувати.

У Твітері:

Mess @Sotbys · Бpиллиaнт, yпaвший в гpязь, ocтaeтcя бpиллиaнтoм, a пoднявшaяcя дo нeбec пыль тaк и ocтaнeтcя пылью. Китaйcкaя мyдpocть

Mess @Sotbys · Хватит переживать из-за прошлых ошибок. Вы всегда можете наделать новые.

Глас Народа @zxcvb11130 · Россия сейчас,это такой большой кинотеатр 6DX Здесь идут и фильмы катастрофы,и трагикомедии,и фильмы про войну. Вы можете ни только увидеть фашистов избиваюших женщин, детей,их крики,сломанные конечности,но также стать участником всего этого. Притом независимо от вашего желания

DePo Dnipro @DePo_DP · Якщо до кінця року не буде гучних справ, посадок та замовних вбивств відомих політиків, то можна буде зробити висновок - домовились. Зараз ми спостерігаємо заяви, слова і обіцянки. Ніхто з можновладців і кримінал своїми статками з державою ділитися не стане, злякавшись цього.

DePo Dnipro @DePo_DP · Як же бісить становище в країні, коли будь яка гарна новина або рішення на наступний день чи два стає нічого не варте бо його відмінив якийсь продажний суд будь якої інстанції. Все ж таки будь які реформи треба починати з відновлення справедливості насамперед у судовій системі.

Апріорі правий @aprioriprav · Такого пиздєця навіть я не міг собі уявити... Суддя з Харкова Ольга Донець довела в суді, що вона " отримала гроші, але це не хабар, а "обряд вигнання злої сили" з купюр. Виграла справу і виправдана. Нас врятують лише розстріли...

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page