top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (37)

Нарешті це сталось. Відбувся обмін в'язнями 35 на 35. Військовополонені моряки і політичні в'язні Кремля повернулись в Україну. 7 вересня стало черговою перемогою Зеленського і ганьбою Порошенко. Слава Героям!


Події в Україні:

 • Дніпро. Філатов таки впорався з реконструкцією "Нового" мосту. Відкрив на тиждень раніше запланованого (ну не зовсім запланованого, а домовленого в парі з Зеленським) строку. Можна було б сказати "Дякую!", якби це не було так довго і проблемно (про витрачені не за призначенням кошти скаже слідство - впевнений що будуть копати в цьому напрямку). Ззовні все виглядає непогано, а про якість ремонту можна буде сказати тільки через рік-два. Почекаємо.

 • Аваков, як і очікувалось, почав чинити перешкоди команді Зеленського по реформуванню МВС. Не хоче віддавати Гвардію і збирається сам призначати кадри в МВС. І це тільки початок...

 • Верховна Рада штампує закони в шаленому темпі порушуючи всілякі регламенти і процедури. Відношення до цього не однозначне. Закони дуже потрібні і це плюс, але спосіб ухвалення трохи напружує старих депутатів і тих, хто вже на старті до КС з проханнями по відміні цих законів. Зняття недоторканості з Президента один з таких законів і всіх лякає, що його можна буде відмінити на раз, було б бажання. А ще відміна застави для корупціонерів і дозвіл для НАБУ на "прослушку". Хай краще приймають, чим забалакують роками. Також у першому читанні прийняли "закон про конфіскацію".

 • Декілька слів про кнопкодавство. Серед СН вже також знайшлись декілька дегенератів, які так і не зрозуміли, навіщо народ їх вибрав до Верховної Ради. Навіщо вони там, якщо не розуміють елементарних речей? Це як насрати посеред сесійного залу.

 • ВР достроково розпустила весь склад ЦВК. Місцеві вибори вже будуть відбуватись під керівництвом нового складу виборчої комісії.

 • З олігархів Зеленський вже зустрічався з Пінчуком (Кучмою), а на цьому тижні з Коломойським. Погано це чи потрібно покаже час і рішення уряду. З Ахментовим також щось обговорювали (як кажуть, відновлення Донбасу), але не в ОП.

События в мире:

 • Россия провела местные выборы. Ну как выборы... название одно. В Крыму тоже попытались провести, но явка совсем никакая (до 25% не дотягивает даже - хотя может поправят), да и ряд стран уже объявили о непризнании таких выборов на оккупированой территории.

 • 18 лет самому крупнейшему теракту в США (да, пожалуй, и в мире) - 9.11

 • США разблокировали предоставление финансовой помощи Украине для преобретения продукции военного назначения. Украина получит даже немного больше, чем планировалось ранее. Данная помощь будет направлена на преобретение снайперского оружия и другого вооружения, необходимого на фронте.

 • Apple анонсировала на этой неделе новый iPhone 11 и ещё ряд мелочей (часы, планшет). Новая модель телефона имеет новый процессор, новую камеру и несколько цветовых решений. В принципе неплохо, но ничего сверхестественного. Радует, что старые модели немного подешевеют.

Події в житті:

 • З досвіду роботи "на дядю". Не варто вирішувати питання через голову свого безпосереднього керівника з власником бізнесу, навіть якщо Вам здається, що у вас дружні стосунки і керівництво дуже демократичне. Скоріш за все, Вам доведеться шукати нову роботу. Так що, якщо у Вас проблеми з безпосереднім керівництвом - шукайте роботу відразу, не ганьбитесь дріб'язковими розборками.

У Твітері:

Дядя Анкл @Vjt3M71hyLgqUCg · Почему все ждут посадки ?Неужели это самое главное? Да ,да это сейчас самое главное ибо все чиновники ждут что будет будут сажать или как всегда просто поменяют карманы .Если посадок не будет все вернется и все взяточники удвоят поборы и ничего хорошего уже в этой стране не будет

Anastasia Magazowa @anastasia_maga · «Беда не только в том, что Путин напал на Украину, но и в том, что большинство россиян его поддерживает», - Сенцов

Киевский @Kieffskiy · Ніяка боротьба з корупцією в Україні неможлива і не має сенсу без арешту і справедливого суду над батьком корупції - Порошенком

Alex Petrov @Punisher_Cat · Я безмерно уважаю тех, кто защищал и продолжает защищать Украину. Я ненавижу врагов, так же сильно, как они ненавидят меня и всех нас! Но я ПРЕЗИРАЮ всех этих... уставших от войны!!! Ведь они понятия не имеют, что такое война!!!!

Оливия @olivia88877 · "А от меня лично будет такой посыл: народ поверил нам и Зеленскому в последний раз, схватившись за нас крепко, как утопающий за соломинку. Будет очень скверно, если соломинка окажется гирей."-Богутская.

DePo Dnipro @DePo_DP · Подивився "Право на владу"- викликає відчуття нудоти. Як первісні люди-людожери. Поставили в коло трьох прокурорів і танцюють навколо них свої танці з бубнами. І нікого не цікавить що зробили і що думають зробити прокурори, їх навіть не намагаються почути, головне - це дикі танці

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page