top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (39)

Оновлено: 30 вер. 2019 р.

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.

Цього тижня за резонансні злочини:

Затримано - 0

Вироків - 0

Конфіскацій - 0

Ліквідовано - 0

Звільнено - 2 (Князєв, Данілюк)


Події в Україні:

 • В Україні продовжують шаленими темпами гинути у транспортних пригодах люди. Нічого дивного при такому нехтувані правилами дорожнього руху. На тому тижні я сам двічі стикався з цим, не дивлячись на те, що я звичайний пішохід. На моїх очах на одному і тому ж світлофорі два рази машини неслись на червоне світло не зупиняючись. Одного разу майже за моєю спиною, а іншого це таки призвело до ДТП (без жертв, але з постраждалим). На червоне світло перед світлофором зупинився скутер, а в нього майже на повній швидкості влетів "жигуль". Мотоцикліста врятував шолом - відбувся подряпинами та забиттям. Все інші втрати це розбитий шоломом, розбитий скутер, розбите вітрове скло і погнутий бампер. Це добре, що все це не полетіло у людей, що очікували на зелене світло. Поки очікували поліцію, зіткнулись ще три легковики. Дебіли...

 • Зеленський мовчить щодо подій з розгоном блокувальників. Підписує прийняті ВР "невідкладні закони" і виступив зі зверненням в якому призиває громадян самим боротися з корупцією (повідомляти відповідні органи на гарячу лінію) та сплачувати податки. Почніть з себе! Поки люди не побачать, що їх податки не просираються, ніякої мови про сплату податків звичайними громадянами бути не може. А ні посадок, а ні конфіскацій ми так і не бачимо. Факти розтрати і завищення вартості робіт за гроші з бюджету є, шалені зарплати держпосадовців є, а затримань і звільнень нема (а якщо і є, то "щоб відстали"). Нема результату - нема податків!

 • Дніпро залишається і без аеропорту (фінансування якого не передбачено бюджетом) і без Hyperloop, який обіцяв минулий міністр інфраструктури Омелян. Залізничне сполучення у нас теж так собі і навряд чи стане краще. Залишаються тільки дороги, якість яких дуже сумнівна, зате на яких можна вкрасти дуже багато і не один раз. Ось так і живемо - влада змінюється, а країна залишається все на тому ж місті - у дупі.

 • Курс долару плавно наближується до 24. Викликає підозру... Ми знали, що гривня недооцінена, але ж не очікували, що вона так подорожчає за такий короткий проміжок часу та ще при такому рівні розвитку економіки.

 • Дружину голови поліції Князєва затримали в Польщі за незадеклароване ввезення більше ніж пів мільйона євро готівкою. Наші прикордонники її пропустили без зауважень і це не перший раз. Князєв зібрався у відставку і вивозить кошти? Відставка буде, а як з конфіскацією і розслідуванням? Князєв пішов, але недалеко - у радники (буде радити, як бабло заробляти і вивозити). Замість нього прийшов Кліменко. А пан Геращенко став заступником Авакова. Що за дно, а не поліція? Де реформи?

 • Данилюк подав у відставку. Не дуже то він мені і подобався - якийсь він слизький і притягнутий незрозуміло навіщо був. Зеленський погодив відставку. Пост голови РНБО поки що залишається вільним. Ненадовго.

События в мире:

 • Google запускает Google Play Pass - сервис использования игр и программ по подписке. Больше 350 программ будет доступно при запуске. Цена подписки на месяц планируется 5$. Стартует сервис в США, а там как получится.

 • Зеленский принимал участие в 74-й сессии Генеральной Асамблеи ООН. Переговорил и повыступал. Ну так себе... ничего серьёзного.

 • Продолжается скандал с Трампом и его давлением на Украину по поводу расследования дела "Burisma" (Байден). Трамп разрешил опубликовать его разговор с Зеленским по этому поводу. В Украине пока молчат и наблюдают.

Події в житті:

 • GMail та Instagram запускають на своїх додатках темний режим. Нарешті!

 • "МоноБанк" запустив ігрову фічу у своєму клієнт-банку. Тепер це схоже на щось подібне до старого CheckIn в Foursquare, але з фінансовим нахилом. Мені подобається.

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page