top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (41)

Оновлено: 17 жовт. 2019 р.

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.

Цього тижня за резонансні злочини:

Затримано - 1 (Пашинський)

Вироків - 0

Конфіскацій - 0

Ліквідовано - 0

Звільнено - 0


Події в Україні:

 • 2019.10.07 - Пашинського таки вирішили затримати за минулу справу з стріляниною. Без права застави на пару місяців. Так собі привід, але вже щось. Всі очікують на корупційні справи. Поки що очікують... Справа з Пашинським на цей час більш схожа на кероване владою випускання пари. Він навіть відмовився тікати з країни, хоча його попереджали напередодні арешту.

 • 2019.10.08 - Дніпро. Директору дніпровського метро висунули підозру про крадіжку 2,5 млн. гривень. Як на мене, так це копійки - там незаконне збагачення не на один десяток мільйонів. Трусити треба!

 • 2019.10.08 - Золоте. Загострення на ділянці де планувалось і напередодні було відкладене розведення військ. Є втрати.

 • 2019.10.09 - Коболев перерахував зароблені у Нафтогазі більш ніж вісім мільйонів гривень на рахунки благодійних фондів. Як до цього ставитись? Навіть не знаю... Може соромно стало? В будь якому разі, це похвальна ініціатива.

 • 2019.10.10 - Зеленський красава - цілий день відповідав на питання журналістів, наговорив стільки, що тепер з цієї інформації будуть розганяти зраду не один тиждень (хоча нічого нового і не сказав, все як і обіцяв). Було цікаво.

События в м

 • 2019.10.07 - США оставляют Сирию в покое, выводят войска. Так себе решение, но видать уже всех достала эта Сирия, особенно Трампа у которого своих проблем теперь хватает. Тут ещё наложилось обострение отношений с Турцией...

 • 2019.10.08 - Парламент Нидерландов решил начать расследование по участию Украины в деле крушения MH-17. Мудаки. Чего 5 лет ждали? Никак не получается отмазать Россию, решили с другой стороны зайти? Почему небо Украина не закрыла? В этом причина трагедии? Да уже было расследование по этому поводу ещё в 2015 в котором сказано, что Украина действовала в рамках установленных правил. Ещё раз - МУДАКИ!!!

 • 2019.10.10 - Турция полным ходом утюжит север Сирии. Ещё одна очень горячая точка вспыхнула в слегка притушеном костре этого конфликта мирового масштаба.

 • 2019.10.11 - Разгорается Трампогейт. Пошли первые аресты.

Події в житті:

 • У twitter написав декілька постів - отримав неочікувано бурхливу реакцію. Суспільство на межі кипіння. Буде час додам окремим постом.

 • Цього тижня @Dubilet прорекламував бота у телеграмі @OpenDataUA , який відслідковує зміни у власності. Я вирішив протестувати і несподівано виявив, що крім своєї квартири я ще маю у власності дім у далекому селі на Чернігівщині, який залишився мені від бабусі, але я вважав що вже давно його позбувся, тому що оформив доручення на його продаж своїм родичам. Це круто! Рекомендую! Що з цим домом робити поки незрозуміло, але приємно.

 • Померла рідна тітка у Німеччині, а я так і не встиг зробити собі біометрику для безвізу, щоб відвідати - так і не попрощаюсь. Все збирався... Не судилося. Не затягуйте ніколи з спілкуванням з родичами - вони не вічні. Потім будете жалкувати, як я :(

У Твітері:

Страшный БЕНДЕРовец @Realuran · А-ха-ха-ха!!! Ни одной посадки парашеновского ворья и мародеров за почти два месяца "работы" очень сильно повышает доверие к ГПУ! А если найдем у Рябошапки дома золотой унитаз и картину гле он в образе Цезаря, то доверие сразу скаканет до рекордных 148%!

шоувастутновенького? @kosatkaorcus · ребята из СН, хватит нам объяснять за ту формулу. все давно все поняли. вы лучше объясните почему лидер "непонятливых" бегает на свободе. этот вопрос нам сейчас более интересен, а не стопятсотое объяснение формулы.

Ingvar @VG_Ingvar · Є.Шевченко: Довбані придурки, я просто регочу з вас, стада йолопів, які останній тиждень бігають із лозунгом «Ні капітуляції» у той час, які ніякої капітуляції не існує в принципі! Верніше вона існує, але виключно у хворій фантазії Порошенка та його секти

Оливия @olivia88877 · По крайней мере вчера отвечал на вопросы человек, а не бронзовая статуя с манией величия.

Инна Нуржинская @nyrhinskaj · Каждый раз реформы начинаются с заявления, что рыба гниет с головы, затем реформаторы съедают здоровое тело, а гнилая голова плывет дальше.

12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page