top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (42)

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.

Цього тижня за резонансні злочини:

Затримано - 1 (Гладковський)

Вироків - 0

Конфіскацій - 0

Ліквідовано - 0

Звільнено - 0


Події в Україні:

  • 2019.10.14 - Україна здобула перемогу у футболі. Наша збірна отримала перемогу над Португалією і потрапила до Євро-2020. Вітаємо!

  • 2019.10.15 - Дніпро. У Слобожанському почали будувати новий дім. Фінансується повністю з держбюджету. Соціальне житло для співробітників СБУ. Ось так біля нас стане жити 74 сімей силовиків. Держава почала піклуватись за свої кадри.

  • 2019.10.16 - Чергова Верховна Рада черговий раз прийняла черговий Закон про чергову реформу Судової системи. Марна справа. Цю гідру треба не реформувати а знищувати. Хоча... Спостерігаємо.

  • 2019.10.17 - Нарешті США надали дозвіл Україні використовувати Javelin за призначенням. Хотів би я побачити якомога швидше результати цього використання...

  • 2019.10.17 - При спробі покинути країну був затриманий Гладковський - фігурант гучних розслідувань про зловживання в "УкрОборонПромі". Дуже гучно, але малоймовірно що посадять. До пари хотіли ще і Кононенко не випустити, але то вже занадто для наших неквапливих силовиків. За розвитком подій Кононенко тепер вже буде спостерігати з закордону. Намагаються через ВР зняти недоторканість з депутата Дубневича (підозра в розкраданні грошей "УкрЗалізниці". Лукаш теж залишається під підозрою і теж за крадіжку коштів.

События в мире:

  • ​2019.10.17 - США то ли упросили, то ли придавили Эрдогана и он приостановил на недельку наступление Турецких войск на Сирию.

Події в житті:

  • Цього тижня бакс вперто перся вгору - 25 і вище. Схоже, що ще є куди рости.

У Твітері:

DePo Dnipro @DePo_DP · Дістали роздмухувати зраду зі слів Пристайко. Все він правильно сказав. Є три варіанти розвитку подій з ОРДЛО: 1- залишити все так, як зараз; 2- звільняти за допомогою дипломатії і тиску; 3- початок військових дій (ось це і буде коштувати, в кращому випадку, 30% нових податків).

Vitaly Portnikov @portnikov · Для Кремля, судя по всему, закрыт не только вопрос Крыма. Вопрос нормализации российско-украинских отношений для Кремля тоже закрыт.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page