top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (50)

Оновлено: 16 груд. 2019 р.

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.

Цього тижня за резонансні корупційні злочини:

Затримано - 0

Вироків - 0

Конфіскацій - 0

Ліквідовано - 0

Звільнено - 1 (Щербина)


Події в Україні:

 • 2019.12.09 - Запрацювала "нова" митниця Нефьодова. Ви гадаєте, щось зміниться? Судячи з призначень, то навряд чи, але хочеться вірити в краще. Ну може хоч робота новим ДБР, НАБУ, САП буде - хай ловлять і саджають.

 • 2019.12.09 - Довгоочікувана зустріч лідерів чотирьох країн у "нормандському форматі". Надії на зміну позиції президента росії важко очікувати, але ми сподіваємось на тиск інших лідерів і підтримку українського народу. Все буде Україна!!!

 • 2019.12.09 - Затриманий за хабар у $150т. Щербина вийшов під залог трохи менший від хабаря. Ви вважаєте його посадять чи просто звільненням закінчиться?

 • 2019.12.10 - Зустріч у Парижі завершилась з результатом (0/0) - поки залишається невизначеність. Несподіванки не сталось, капітуляції також. Усі вільні до наступної зустрічі, розійтись, оправитись... Путін чіпляється за мінські угоди, які підписав Порошенко і проти яких зараз жваво виступає на майдані. Ніякого контролю кордонів до виборів. Так організуйте їм вибори, отримайте контроль над кордонами, зробіть зачистку території від бойовиків і організуйте ще одні вибори, вже без тиску. Чому ні? Не бачу нічого нездійсненого окрім смороду від деяких політиків з цього приводу. Наша мета - звільнити, повернути території мінімальною кров'ю, бажано лише за обіцянки. Обіцянки які дають під тиском не обов'язкові до виконання. Плюсом перемовин можна вважати домовленість обміну полоненими "всі на всіх". Чекаємо виконання. Зеленський тримався дуже впевнено, зробив все, що можливо. Дратує, що гарантії безпеки 25 років тому в обмін на ядерну зброю нам давали США та Британія, а виконувати ці гарантії намагаються безхребетні і залежні вад раши Німеччина та Франція.

 • 2019.12.11 - АМКУ штрафонув облгази Фірташа за великі, необґрунтовані ціни за газ у платіжках, Уряд рекламує зниження цін на газ на 13%, а як мені платити, то бачу ціну таку, що була місяць тому - 6,773838 гр. за м2. Десь, щось не дуже працює. Зачекати?

 • 2019.12.12 - ВР продовжила ще на один рік дію закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей". А що робити? ОРДЛО так і залишаються окупованими, тому без особливого стану поки що не можливо.

 • 2019.12.12 - МВС відзначились на цьому тижні. Як і обіцяли раніше, оприлюднили результати розслідування по вбивству Павла Шеремета. Провели арешти. Як і казав Зеленський, результати дуже несподівані. У вбивстві приймали участь дуже відомі волонтери, військовослужбовці, ветерани АТО. Не дуже приємна несподіванка. Не зовсім зрозуміло, чому Шеремет? Хто замовник? Навіщо?

События в мире:

 • 2019.12.09 - Из-за скандала с русАДА раша на ближайшие 4 года лишена права выступать на олимпиадах и чемпионатах мира. Спортсмены, не замешанные в скандале, могут выступать под олимпийским флагом. Санкции однако.

 • 2019.12.10 - Генеральная Ассамблея ООН приняла резолюцию в которой призвала Россию вывести свои войска из Крыма. Крым - это Украина!

 • 2019.12.10 - R.I.P. Мари Фредрикссон ("Roxette")

 • 2019.12.12 - В раше решили показать сериал "Слуга народа". Ну не смогли... После первой серии по ТНТ сериал сняли с трансляции. "Путин - Хубло" не понравилось :) В Баларуси и то смогли весь первый сезон посмотреть.

 • 2019.12.12 - "Рамблер" (сейчас принадлежит "Сбербанку") пытается наехать на один из самых успешных open source проект Nginx (Игорь Сысоев). Проводят обыски. В раше свободу пытаются душить по всем фронтам. Понятно, что при желании можно придолбаться и к столбу, а не то что к сотруднику работавшему на компанию и создавшему для блага этой компании и всего общества современный и свободный продукт.

 • 2019.12.13 - Партия Бориса Джонсона уверенно побеждает на выборах в Великобритании. Ожидаем на неминуемый "брекзит". Доигрались...

Події в житті:

 • Все стабільно.

Принесло з Інтернетів:

NormaJ @galamm11 · После очередной "битвы" с ватником я поняла одну вешь. Невозможно человеку с психологией раба объяснить, что ему нужна свобода, если ему вполне комфортно быть рабом. Человек должен сам хотеть свободы.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page