top of page
 • Фото автораDePo

Події тижня (51)

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.

Цього тижня за резонансні корупційні злочини:

Затримано - 0

Вироків - 0

Конфіскацій - 0

Ліквідовано - 0

Звільнено - 2 (Марченко, Пашинський)


Події в Україні:

 • 2019.12.16 - Нова митниця працює вже тиждень. Новини не втішні. Польські митники затримали більш 100 кіло бурштину. Наша митниця цей вантаж пропустила безперешкодно, як завжди. Може її взагалі розпустити? Хай сусіди ловлять, а ми бюджет трохи зекономимо, все рівно від неї користі для держави ніякої нема, розплідник корупції.

 • 2019.12.16 - Конкурс на голову НАЗК виграв прокурор у минулому Олександр Новіков. Очікуємо змін на краще, але враховуючи народну "довіру" до прокурорів...

 • 2019.12.17 - Хтось дуже не хоче впровадження "ринку землі". Хтось ладен піти на будь які заворушення, щоб все і надалі залишалося так, як є - хтось жебракує, а хтось на цьому наживає немаленькі статки і ніяких перспектив на майбутнє. В перших лавах захисників теперішнього устрою з тіньовою орендою землі виступає Ю.Тимошенко - ну не вірю я в її святість у цьому питанні. Починаються заворушення біля Верховної Ради.

 • 2019.12.18 - Пашинського відпустили під заставу. За ґратами за корупцію не залишили нікого (хоча Пашинський і не за корупцію був затриманий, але велика риба). Ось така "безкомпромісна" боротьба.

 • 2019.12.19 - Все, докерувались! Грошей у бюджеті не лишилось. Фінансуватись будуть тільки захищені статті. Ось такі "професіонали", ось такі "реформи". Хоча може і не все так погано і дійсно Уряд вирішив трохи зеконимити на передноворічних розтратах з бюджетів усіх рівней.

 • 2019.12.20 - Влада вирішила під кінець року покошмарити гральний бізнес. Протягти новий закон про легалізацію ігорного бізнесу через Верховну Раду не вийшло (ну дуже багато зацікавлених в його подальшому функціонуванні в тіні), тому вирішили діяти більш рішуче за допомогою силових відомств. Трохи показухи у цьому напрямку не завадить. Буде перевірятись легальність діяльності так званих "державних лотерей". Навіть цікаво, хто переможе - Зеленський МВС+СБУ ("кришу"), чи "криша" Зеленського?

 • 2019.12.21 - "Нафтогаз" та "Газпром" таки вирішили всі суперечливі питання по транзиту. Договір по транзиту на 5 років та з непоганим рівнем мінімального завантаження. Виплата 3 млрд. за програний суд до кінця року. Усі інші умови треба буде ще уважно подивитись.

 • 2019.12.21 - Подивився і мені не дуже сподобалось те, що я побачив: за 3 млрд, які нам і так би віддав "Газпром", Україна до нового року відзиває всі існуючи позови і відмовляється від будь яких претензій по старим контрактам у майбутньому. За це ми можемо отримати транзит у наступні роки, при умові, що домовимось про умови...

События в мире:

 • 2019.12.17 - Рамблер в споре с Nginx решил не сильно наглеть - уголовное преследование отозвано, попытаются разобраться юридически, без наездов силовиков. Ну типа не знали - виновата кипрская юридическая контора и бестолковые менеджеры. Совет директоров решил выйти из этой грязной истории белым и пушистым. Поздно всрались, теперь придётся долго обтекать.

 • 2019.12.19 - Конгресс (палата представителей) США объявил Д.Трампу импичмент. Дело за Сенатом, но в нём большинство республиуанцы, поэтому, скорее всего, всё на этом и заглохнет. Было весело. Кроме этого ожидается усиление санкций против россии. Ждём и мы.

 • 2019.12.20 - Трам подписал оборонный бюджет США в котором предусмотрены санкции против россии (СП-2 и ТП), военная помощь Украине (300 млн.) и запрет продажи F-35 Турции (за покупку российских С-400).

Події в житті:

 • Все стабільно.

Принесло з Інтернетів:

Zelenskiy / Official, [17.12.19 20:14] Кожен має право на мирне зібрання. Кожен має право висловити думку. І кожен має нести відповідальність, якщо від його дій страждає інший. Дискусії про законодавчі ініціативи не повинні порушувати закон. Я поважаю думку українців, впродовж місяців ми слухаємо пропозиції стосовно реформ. Однак на мітингу щодо закону про землю звучать не голоси фермерів, а політичні гасла. Через них постраждали і мітингарі, і поліцейські. Це не шлях цивілізованої країни. Якщо ми хочемо кращого життя, то маємо навчитися говорити, поважати одне одного і, зрештою, жити разом. Влада, як і обіцяла, вносить між першим і другим читанням правки в закон про землю на основі обговорень з українцями. Ми дослухаємося до людей. І саме так Україна буде рухатися до кращого життя, попри опір старих «еліт». Це я вам гарантую.

Думки Голови ОП/Мысли Главы ОП, [18.12.19 14:59] Дивлячись на Тимошенко зараз приходить думка, що Віктор Федорович хоть і був повний дибіл, але у деяких питаннях його можна зрозуміти

Zelenskiy / Official, [20.12.19 14:30] Вчора Верховна Рада провалила ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу. Ми знаємо, хто за цим стоїть. Не хочете грати за прозорими правилами? Не хочете працювати цивілізовано і платити в бюджет? Що ж, давайте по-іншому. Відсьогодні негайно закриваємо всі гральні зали. Думай...те.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page