top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (02)

Оновлено: 15 січ. 2020 р.

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.

За резонансні корупційні злочини у 2020:

Затримано - 0

Звільнено - 0

Вироків - 0

Конфіскацій - 0

Ліквідовано - 0


Події в Україні:

  • 2020.01.08 - За декілька хвилин після вильоту з аеропорту в Тегерані розбився Боїнг-737 української компанії МАУ (рейс PS752).  Всі пасажири (167) і екіпаж (9) загинули. Всього загинуло 11 українців. Найбільше загинуло громадян Канади. Співчуваємо родичам загиблих. В Україні оголошено траур. Причини аварії розслідуються. Літак був новий і справний, екіпаж досвідчений. Найбільш вирогідною залишається версія влучання ракети ППО, з огляду на початок військових дій у цьому регіоні, хоча Іран з самого початку наполягає на технічні причини катастрофи, хоча це і не дивно.

  • 2020.01.11 - Іран таки визнав, що літак МАУ був збитий їх ракетою. Помилка, людський фактор... Шкода людей.

События в мире:

  • 2020.01.03 - По приказу Трампа был ликвидирован иранский генерал Сулеймани, которого назвали главным террористом в регионе. Назревает крупный скандал, но США 🇺🇸  плевать хотели на всякие условности при решении своих проблем.

  • 2020.01.08 - Иран 🇮🇷 решил не оставлять без ответа убийство своего генерала и нанёс ракетный удар по военным базам США 🇺🇸 на территории Ирака 🇮🇶. Жертв нет, но Иран на этом останавливаться не собирается.

Події в житті:

  • Пару тижнів я відпочивав, вибачайте.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page