top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (10)

Оновлено: 14 квіт. 2020 р.

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.


Події в Україні:

  • 2020.02.27 - Мусора реально скурвилися. Остання віра і надія у порядну, реформовану поліцію для людей розтала на очах, разом зі снігом. Дуже прикро. Мусора - не люди!

  • 2020.03.03 - Перший підтвержений випадок зараження CoVid-19 в Україні (Чернівці).

  • 2020.03.04 - Починають тасувати Уряд. Жодних змін на краще в еконимиці не передбачається. Аваков так і залишається недоторканим, тому очікувати змін навіть у зовсім неадекватній поліції не варто. Уряд таки змінили і це саме той випадок, коли змінили шило на мило. Більш за все шкода Дубілета - він був самим адекватним у минулому складі уряду та і, судячи з усього, в наступному також кращого за нього не буде. Країну шкода.

  • 2020.03.05 - Денис Шмигаль - новий прем`єр-міністр України. Ну так собі призначення, на "нові не корумповані обличчя у владі" ну ні як не тягне... як і весь "новий" уряд.

  • 2020.03.06 - Складається таке враження, що уряд Гончарука розігнали тільки тому, що в ньому працював Дубілет, завдяки якому хоть щось змінювалось і це дуже комусь не сподобалось. Заради інших навряд чи варто було щось змінювати - що старі, що нові ні на що не здатні - болото.

События в мире:

  • 2020.02.27 - Похоже, что началась очередная русско-турецкая война. Ох и тяжело же придётся российским наёмникам в Сирии... но нам их абсолютно не жаль.

  • 2020.03.02 - Турция не останавливается. Утилизация ассадовских войск идёт полным ходом. Эрдоган решил покончить с проблемой беженцев уничтожив причину - Ассада. Операция "Весенний щит" в разгаре. Россияне уже просят пощады и поют про ошибку по которой погибли турецкие военные.

  • 2020.03.05 - Эрдоган летит к Путину в Москву. Будут договариваться о "мирном" разделении Сирии? Посмотрим по итогам и по действиям войсковых группировок.

Події в житті:

  • 2020.03.01- Вирішив прибрати з блогу новини про кількість посадок за резонансні корупційні злочини. Не на часі. Зудячи з усього, посадок при керуванні країною Зеленським не відбудеться. Повна зневіра і неповага.

Трохи цікавого з Інтернету:

луганчанин @Lugan4anin · Значительный прогресс это цифра выше 0 в графе посаженных топ чинуш, если она по прежнему 0, прогресса нет.

А҉ л҉ ь҉ к҉ а҉ @Adessa_ua · Была маленькая надежда что молодой, современный парень Вова Зеленский, который так высмеивал в своих шоу казнокрадов и мусоров реально захотел попасть в историю как реформатор и изменить страну, а он в историю вляпался и такое же унылое дерьмо как и они.

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page