top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (24)

Оновлено: 5 січ. 2021 р.

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.


Події в Україні:

  • 2020.06.10 - Одеса. Не витримує часу і руйнується старий житловий фонд. Цього разу розвалився чотирьох-поверховий будинок. Тривають рятувальні роботи.

  • 2020.06.10 - Прокурори за дорученням ДБР таки оголосили підозру Порошенко. За якою справою поки що не зрозуміло, але хоч щось. Чергове шоу випуску надлишку тиску накопиченого суспільством... Усі тільки-но призначені генпрокурори намагаються якимось чином піаритись на гучних справах, але потім все стає так, як і було (корупція і договорняки). Венедиктова, поки що, не виняток.

  • 2020.06.10 - Коронавірус в Україні ставить нові анти-рекорди. За вчора зафіксована найбільша кількість захворілих за добу. Може то тестів стали робити більше, може тести тепер краще, але, скоріш за все, люди вже геть втратили обережність і надію (сам такий) - літо бере своє.

  • 2020.06.11 - НБУ черговий раз зменшує облікову ставку. Як для бізнесу, то непогано - кредити стануть ще дешевші. Хто жив за кошт депозитів - забувайте про прибуток.

  • 2020.06.11 - 100 днів уряду Шмигаля. Просиділи на карантині і домовились про нові кредити від МВФ. Краще б не домовлялись - знову розікрадуть, а віддавати наступним поколінням (якщо буде чим).

  • 2020.06.12 - Ситник (НАБУ) вирішив трохи підтримати свій імідж корупціонера і затримав податківців, які везли йому ж таки 6 мільйонів доларів... Все, як завжди, але трохи шокує розмір хабара.

События в мире:

  • 2020.06.08 - В Гааге продолжаются слушания по делу о сбитом рейсе MH17. По прежнему копаются и опровергают кучу фейков и домыслов. Ждём результат. Процедуры должны быть соблюдены.

  • 2020.06.09 - Ефремов залетел конкретно. Пьянство - это зло, однозначно. С другой стороны, жить в рашке, иметь совесть и не пить - такое невозможно априори. Россия ещё большее зло, чем пьянство - она первопричина. Ради справедливости стоит заметить, что многие бухают не имея даже грамма совести.

Трохи цікавого з Інтернету:

  • Ехидные твиты @_U_R_I_c Электродвигатели, автопилоты, умная навигация - это, конечно, здорово. Но полезнее всего было бы обязать автопроизводителей устанавливать во все машины датчик для определения состояния опьянения у водителя. И автоматически выключать мотор, если водитель пьян или даже навеселе.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Komentarze

Oceniono na 0 z 5 gwiazdek.
Nie ma jeszcze ocen

Oceń
bottom of page