top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (27)

Оновлено: 5 січ. 2021 р.

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.


Події в Україні:

  • 2020.06.30 - Дніпро. Макс Бужанський вирішив трохи потурбувати тихе болото у нашому місті - претендує на крісло мера. Борис Філатов напружився і мобілізував усі свої інформаційні канали на боротьбу з можливими претендентами. Може тому у центрі Дніпра почали приводити до ладу невелику, але зовсім вбиту вулицю Я.Самарського - хоч щось корисного від виборів.

  • 2020.07.01 - Порошенко панікує? Витягнув з рукава старі вичовгані козирі - Яроша і Турчинова. Він насправді вважає, що його можуть арештувати? Наївний... при цій то беззубій владі це навряд чи можливо. Максимум, що йому світить, це трохи втратити своїх статків, які підуть на адвокатів та хабарі нашій "незалежній" правоохоронній системі. Ну і владі трохи перепаде.

  • 2020.07.02 - НБУ чекають зміни. Смолій подав у відставку. Соросята в шоці. Чекаємо зміни на краще, хоча в це вже нема віри. Курс гривні на між-банку відреагував миттєво - перевалив межу 27 за долар.

  • 2020.07.02 - Почав працювати сервіс автоматичного призначення пенсій. Відсутню інформацію можна додати завчасно на сайті Пенсійного Фонду. Ще не скоро пенсія, але дуже приємно.

  • 2020.07.03 - Верховна Рада підтримала заяву Смолія і таки відправила його у відставку. НБУ поки що залишається без голови... За компанію відправили у відставку голову АМКУ Терент'єва. Чекаємо на нові призначення...

События в мире:

  • 2020.06.29 - В США очередной информационный вброс - NYT опубликовало информацию по оплате Россией убийств американских солдат в Афганистане. То, что это возможно, никто и не сомневался, а скандал в том, знал ли об этом Трамп и если знал, то почему молчал.

  • 2020.06.30 - В Гааге продолжается суд по MH17. Рашу припёрли к стенке - конец близко...

Події в житті:

  • 2020.07.01- МіськГаз дуже корумпована організація. Можна все зробити і офіційно, але то вимагає доволі багатенько зусиль і виконання безглуздих умов. Якщо дивитись, що за додаткові гроші поряд у новобудові до газу підключають з закритими очима, то вже становиться якось незручно, що ти вирішив йти офіційним шляхом і твій тернистий шлях поки що не має кінця.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page