top of page
  • Фото автораDePo

Події тижня (41)

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.


Події в Україні:

  • 2020.10.05 - "Дія 2.0" у дії. Нові можливості у оновленому додатку державних послуг. Для мене нічого кардинально не змінилось, але з'явився перший документ - "Картка платника податків" (хоча не зовсім - чекає на якусь перевірку) і можливість додати свідоцтво про народження дитини (це також неможливо зі старими свідоцтвами, на жаль). При першому вході у 2.0 знову потрібно ідентифікуватись за допомогою BankingID. Додали послуги "Штрафи за порушення ПДР" та "Виконавчі провадження" (і тут у мене порожньо - все добре :).

  • 2020.10.06 - Україна прощається зі своїми синами, загиблими у авіатрощі АН-26Ш під Чугуєвом. Нехай земля буде небом для них...

  • 2020.10.08 - Б'ємо рекорди по захворюваності на COVID-19. Захворіло більше п'яти тисяч за добу. Кількість померлих за добу наближається до сотні. Громадський транспорт переповнений людьми без масок. Так і живемо (хоча краще сказати - виживаємо). Уряд занепокоєний станом медичних закладів, але йому потрібні гроші і тому всі громадяни повинні працювати (який карантин, коли економіка і так у дупі) і єдине, що він може запропонувати, це купувати і носити маски (уряд навіть не може роздавати ці маски безкоштовно, тому як він може вимагати їх носити).

События в мире:

  • 2020.10.04 - Беларусь. Продолжаются массовые протесты. На улицы вышло около 100 тысяч мирных протестантов. Пострадали водомёты. Пока только водомёты...

  • 2020.10.04 - Туго приходится раша-наёмникам и в Сирии. Эрдоган и тут не даёт расслабится - мочит по всем фронтам.

  • 2020.10.05 - В ответ на предложение Алиева о мирном выводе войск из НК, Армения ответила Азербайджану ракетными залпами РСЗО "Смерч". Досталось, как всегда в таком случае, и гражданским объектам.

  • 2020.10.05 - COVID-19 заболел Трамп и умер Кензо. Дизайнера искренне жаль - интересный был человек. R.I.P.

  • 2020.10.06 - В Кыргызстане ночь протестов после состоявшихся накануне парламентских выборов. Результат протестов - выборы признаны недействительными.

Події в житті:

  • 2020.10.09- Газовая служба продолжает удивлять... Пару месяцев гоняли по всяким справкам, после подключения месяц не отдавали документы и сегодня позвонили - не хватает "акта печника" и поэтому они не могут оформить подключение. На вопрос, почему остальным его не надо, был ответ - уже прошёл год с момента ввода дома в эксплуатацию (хотя если бы они держали документы ещё пару лет, то и два года бы прошло, но даже со всеми натяжками дом был сдан в эксплуатацию в декабре прошлого года и 12 месяцев ну никак не прошло).

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page