top of page
 • Фото автораDePo

Події травня 2021

Погляд на життя пересічного українця. Події в Україні, світі та житті.

 • 2021.05.27 - Дніпро. Вимкнути з ранку всі світлофори у місті - це якась жопа (вибачте за грубість, але саме так). Кажуть що Шмигаль приїхав, але все ж таки жопа.

 • 2021.05.25 - Закриють чи не закриють повітряний простір Білорусі це ще по воді вилами писано, але Європа зітхнула полегшено і грошей Лукашенко більше не дасть (черговий транш допомоги таки скасували).

 • 2021.05.24 - Лукашенко вкрай збожеволів (безкарність завжди веде до ще більшого знахабніння). Це ж треба було так очманіти, щоб вдатися до відвертого піратства. Захоплено міжнародний рейсовий літак, який пролітав повітряним простором Білорусі. Все заради того, щоб захопити у полон одного медійного опозиціонера, який у той час був на борту. Чергове занепокоєння від країн Європейського Союзу.

 
 • 2021.05.23 - Україна на Євробаченні отримала п'яте місце, але реально мали б бути на другому або третьому. Франція співала дуже слабо, та і шоу ніякого, хоча у запису напередодні мені дуже сподобалась. Італійці краще, але не для переможців. Про Ісландію... - може то людям їх просто жаль стало? Лише Швейцарія мала б бути першою. Але як сталось, так сталось.2021.05.27 - Дніпро. Вимкнути з ранку всі світлофори у місті - це якась жопа (вибачте за грубість, але саме так). Кажуть що Шмигаль приїхав, але все ж таки жопа.

 
 • 2021.05.15 - РНБО чомусь вирішило згадати про "злодіїв у законі". Вони реально вважають, що на МВС потрібно ставити хрест, а РНБО може замінити всю правоохоронну систему? Популізм і більш нічого. Так, виглядає все дуже красиво, але реально нічого не зміниться, ну може декілька людей під камери вишлють з країни, а повернуться вони без галасу за пару тижнів (якщо їм це буде потрібно).

 • 2021.05.14 - "Зрада, зрада..." Під час війни, маючи великі гроші та адвокатів, отримавши обвинувачення у державній зраді, можна безперешкодно піти додому навіть не сплативши застави. Доведено Медведчуком. Розумію, що ми будуємо правову державу, але ж війна...

 • 2021.05.13 - До судді Тупицького прийшли з обшуками. Вони реально думають, що він настільки тупий, що залишив хоч щось, що його компрометує? Ця метушня з ним триває вже місяці. Звичайний тиск без наслідків, як і з Медведчуком. Зрозуміло, що процедури повинні виконуватись, але гидко, що то робиться лише для галочки.

 • 2021.05.11 - ОГПУ та СБУ вирішили таки потурбувати Медведчука. За все потроху, що означає, що ні за що, а просто витрусити трохи грошенят і щоб не ліз у "високу" політику.

 • 2021.05.11 - РФ. Казань. Стрільба у школі. Загинули діти. Якщо у громадянах цілеспрямовано культивувати ненависть до інших, цим все і закінчується. Привід владі ще більше затиснути гайки.

 
 • 2021.05.10 - У секторі Газа знову військові дії. Жертви з обох боків. На ракетні обстріли Ізраіль відповідає адекватно. Можливі і наземні операції.

 • 2021.05.05 - Послугу реєстрації місця проживання в "Дії" для власників будь яких українських паспортів анонсував Федоров у своєму телеграм-каналі. Це реально круто! Саме про це я написав тиждень тому.

 • 2021.05.01 - Зі святами Вас!.

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page