top of page
 • Фото автораDePo

Події жовтня 2021

 • 2021.10.05 - Дуже крихка, виявляється, ця річ - "Інтернет". Якийсь сисадмін у Фейсбуці чогось трохи недогледів вчора, протупив і вся соцмережа лягла на декілька годин. Ладно б тільки Фейсбук, а так це потягло за собою проблеми з перевантаженням у інших... Комусь було не весело. Як їх розумію, сам декілька раз на такі граблі наступав... життя...

 • 2021.10.13 - Робочий тиждень виявився дуже коротким. Завтра знову вихідний - свято. Що трапилось за минулі дні - Медведчука за зраду знову відпустили додому (хай ще трохи відпочине від бізнес-схем), Саакашвілі продовжує голодувати і сидіти у грузинській в'язниці за те, що витягнув свою країну з болота... Ось таке життя без прикрас.

 • 2021.10.14 - Зі святом Вас, захисники і захисниці нашої незалежної (завдяки Вам) держави, України! Героям Слава!

 • 2021.10.16 - За парком "Дружби", майже у парковій зоні зі східної сторони будується житловий комплекс. Раніше там була заболочена галявина... Гарне місце для дому, якщо Вас різні комахи не лякають.

 • 2021.10.17 - Для мене так і залишається незрозумілим, що злочинного у майнінгу криптовалюти, якщо це робиться на власному обладнанні і не за крадену електроенергію? Звичайне дрібне виробництво, все рівно, що написання програмного коду в аутсорсі. Податки можна брати при продажу намайненої крипти, наприклад, як за отримані проценти по депозитам. Що тут кримінального, окрім порушення монополії держави на випуск грошових знаків і контролю їх обігу у країні?

 • 2021.10.18 - Чомусь затримують тільки "закладчиків" і чомусь я зовсім не бачу новин, де ж вони отримують матеріал для тих "закладок", не з повітря ж... Хтось недопрацьовує і схоже, що навмисно. Кладуть голови, як завжди, пішаки.

 • 2021.10.18 - Дніпро у "червоній зоні" карантину COVID-19. Щось вакцинація мало допомагає - або заходи з роз'яснення переваг вакцинації не діють, або вакцина не вакцинує... держава потроху скочується до примусу і в цьому питанні.

 • 2021.10.19 - Дніпро. На Слобожанському проспекті встановлюють відбійник на розділовій смузі. Давно вже на часі. Поки що встановили від вулиці Б.Хмельницького до Калинової. Роботи тривають... Селище Слобожанське, тим часом, будує велосипедно-пішохідну доріжку від вулиці 8-го Березня до "Золотих Ключів", а може і далі. Капітально будує. Нарешті мешканці "Дніпровської Брами" (більше тисячі квартир з мешканцями) зможуть без перешкод дійти до АТБ, що поряд, не ламаючи ноги на бездоріжжі :) Крім того за літо зробили капітальний ремонт частині Слобожанського проспекту від меж Дніпра до Підгороднього (а може і далі). Залишилось тільки привести до ладу узбіччя. Життя потроху налагоджується, стає безпечнішим.

 • 2021.10.20 - Bitcoin б'є чергові рекорди - $ 66 тисяч. Чекаємо на сотню до нового року.

 • 2021.10.21 - Дніпро. Іноді помічаю в одному міському автобусі компанії "ДніпроБас" термінал безготівкової оплати. Вирішив скористатись - водій був не в захваті, але все працює. Чому це не зробити у всіх? Дістало десь постійно брати готівку, яка потрібна тільки для оплати транспорту.

 • 2021.10.21 - Якщо за вакцинацію вакцинованим давати хоча б 100 гривень, то більшість населення вже була б давно вакцинована і в першу чергу найбільш ризикова її частина - пияки, безхатьки, пенсіонери...

 • 2021.10.25 - З медичною реформою та ж дупа, що і з реформою поліції - багато піару і повернення за рік-два до минулого стану. Гарних лікарів дуже мало, а при обов'язковому підписанні декларації люди змушені погоджуватись на будь-якого. Таким чином навіть тупі лікарі-нездари не залишаються без пацієнтів і зарплатні. А в чому тоді сенс реформи первинної ланки системи охорони здоров'я?

 • 2021.10.27 - Складається таке враження, то всі ці постійні посилення карантинних заходів, то така помста вакцинованих ще не вакцинованим... Колективне безумство, якесь... Тебе змушують зробити щеплення, але не пускають без нього до громадського транспорту, щоб доїхати до місця, де роблять це щеплення...

 • 2021.10.28 - "Мета" так мета... Мені навіть подобається - є в цьому щось рідне, українське (а чого ви ще хотіли від власника солодкого українського прізвища Цукерберг). FaceBook змінює свою назву.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page