top of page
  • Фото автораDePo

2024. Події квітня.

Оновлено: 8 трав.

  • 2024.04.06 - Орськ, дамба, бумеранг...

  • 2024.04.14 - Іран вирішив таки відповісти Ізраілю і випустив в його сторону декілька сотень ракет та дронів. Колективний захід зробив все, щоб жоден клаптик землі Ізраілю не постраждав. Щось дуже схоже на домовленість - "ви відповідаєте, зберігаєте обличчя, а ми все тишком-нишком збиваємо". І вовки ситі і вівці цілі.

  • 2024.04.17 - З ранку раша-терористи вдарили по цивільному Чернігову. Більше десяти загиблих, багато поранених. Все вже прям волає - "Дайте ППО! Ви ж можете! Колективний захист Ізраіля тому приклад." З рашею зрозуміло, але чому світ мовчки дивиться на знищення цілої країни у центрі Європи. Запитання риторичне, на жаль.

  • 2024.04.19 - О п'ятій ранку масований ракетний удар по Дніпру та області. У Дніпрі пряме влучення ракетою у житловий багатоповерховий будинок. Іншими  ракетами намагались зруйнувати залізничну інфраструктуру та промислові підприємства. Є жертви серед цивільного населення. Ліквідація наслідків триває.

  • Коли вночі летять ворожі крилаті ракети над твоїм домом, стає трохи моторошно... Лежиш, рахуєш секунди, чекаєш вибуху. 1, 2, 3... 7. Вибух... Далеко. Цього разу не по тобі, але там також люди. Лежиш далі. Ховатись марно. З гуркотом пролітає наступна. Знову секунди, знову вибух... Чекаєш ранку, чекаєш новин, хоча розумієш, що вони будуть невтішні. Війна...

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page