top of page
 • Фото автораDePo

Події червня 2023

Оновлено: 6 лип. 2023 р.

 • 2023.06.01 - Війна триває. Тепер і на території рашки... Дякуємо РДК та ЛСР.

 • 2023.06.03 - Дніпро. Підгороднє. Чергова балістична ракета у житловий сектор. Зруйновано двоповерховий будинок, школа, приватні садиби, багато постраждалих, є загиблі... Було дуже гучно, потім сирени екстрених служб по Слобожанському... Рашка за все відповість, цього не пробачають.

 • 2023.06.06 - Черговий акт тероризму і геноциду від рашиських окупантів - підрив греблі Каховської ГЕС. Частково затоплені території нижче по течії Дніпра, чекаємо на інші екологічні проблеми у майбутньому... Нелюді.

 • 2023.06.08 - Триває ліквідація наслідків варварського злочину окупантів у Херсонській області. Дуже шкода зруйнований навколишній світ - тварин та природу. Це втрати на десятки років. Від міжнародних організацій отримано чергове занепокоєння (можна вже про них і забути - їх не існує).

 • Чергове випробування на яке очікує Україна за місяць - це аварійна ситуація на ЗАЕС. Навіть якщо вона буде деокупована, проблема залишиться. Рашка, якщо має хоч трохи розуму (а в цьому є великий сумнів) повинна залишити атомну станцію найближчим часом, щоб хоч якось стати осторонь від чергової трагедії людства.

 • 2023.06.09 - Звісно, що війна то тяжка справа і є втрати, але пхати колони бронетехніки під артилерію ворога чи на заміновані поля - то тупість... Шкода хлопців. :(

 • 2023.06.12 - Черговим місцем екологічної катастрофи, крім ЗАЕС, може також стати замінований окупантами "Кримський титан". Після Каховки зовсім нема надії на те, що вони залишать неушкодженим це стратегічне виробництво на шляху нашого війська, що успішно наступає.

 • 2023.06.13 - Ворог завдав ракетного удару по Кривому Рогу. Поцілив у багатоповерховий житловий будинок, приватне підприємство та інші будівлі. Багато жертв, продовжується ліквідація наслідків, розбирають завали. Одинадцять загиблих, десятки поранених (декілька дуже важких). Прилітало і по іншим містам України. Рашка здатна тільки на терор. (upd. на 14.06 вже 12 загиблих)

 • 2023.06.14 - Цієї ночі більшість влучань російських ракет отримала Одеса. Так само, як і вчора прилетіло по житловим будинкам, складам торговельних підприємств, іншим спорудам цивільної інфраструктури. Так само, як і у Кривому Розі, є загиблі і поранені. Терор триває.

 • Рашка знайшла собі подільників (Китай, Іран, Саудівська Аравія та деякі екс-срср), що дозволяють їй отримувати військову допомогу, обходити санкції. На жаль, цивілізований світ, цивілізованими засобами не в змозі подолати це середньовічне варварство, озброєне сучасними технологіями.

 • Україна продовжує наступ. Дуже важко дається звільнення від окупантів кожного метра нашої землі. ЗСУ герої! Перемога буде за Україною!

 • 2023.06.21 - Зросла кількість російських ІПСО скерованих на українське суспільство та керівництво України. Звичайна тактика російської імперії, яку вона використовує вже на протязі століть - коли неможливо отримати перемогу на полі бою, сіється розбрат та недовіра у суспільстві, витрачаються шалені кошти на підкуп та провокації. Стережіться, фільтруйте інформацію. Ми обов'язково переможемо!

 • 2023.06.25 - "российский бунт бессмысленный и..." просто безглуздий. Дуже шкода, що ніякого сенсу у цьому бунті так і не проглядає, хоча путін і отримав суттєве приниження, але, останнім часом, йому не звикати. Чекаємо на наслідки...

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page